Laadin videot...
3
fotot
Neljapäeval, 21. septembril esilinastus Coca-Cola Plaza Escape saalis Katrin ja Andres Maimiku tragikomöödia "Minu näoga onu" ()

Neljapäeval, 21. septembril esilinastus Coca-Cola Plaza Escape saalis Katrin ja Andres Maimiku tragikomöödia „Minu näoga onu“. 

Osades Rain Tolk, Roman Baskin, Evelin Võigemast, Maarja Mitt, Eve Kivi, Jarek Kasar, Carmen Mikiver jt.

„Minu näoga onu“ esilinastus - Ita Ever, Anu Saagim. (Jörgen Norkroos)

Esilinastust oli tulnud kaema ka Roman Baskini ema, näitleja Ita Ever, kes tunnistas, et on oodanud filmi ekraanile jõudmist suure ärevusega.

Ita Ever: Kuigi Roman on vana kala ja saab oma rollidega alati suurepäraselt hakkama, siis eks väike ärevus on alati enne esietendust või filmi esilinastust sees. Et kuidas seekord läheb? Kas vaatajad jäävad ikka rahule? Ja kas ta ka ise jääb oma tööga rahule? Olen kuulnud, et režissöör Andres Maimik on väga rahul ja see teeb loomulikult tuju heaks. Aga eks vaatan ise ka filmi ära, siis jääb süda rahule. Tahaks ju ikka, et film oleks tervikuna õnnestunud. 

„Minu näoga onu“ - osades Rain Tolk, Roman Baskin (paremal ääres), Evelin Võigemast, Maarja Mitt, Eve Kivi, Jarek Kasar, Carmen Mikiver jt. (Jörgen Norkroos)

Jaga artiklit

25 kommentaari

H
huviline  /   12:40, 23. sept 2017
kas Anu on ÕL palgal?
A
Armas Ita Ever  /   19:23, 22. sept 2017
jah laps jääb lapseks emale ka siis kui tal on hallid juuksed peas.Aga anust taktitu toppida ennast alati kuulsate inimestega ühele pildile,nagu oleks ise ka midagi ära teinud, see on alaväärsuskompleks,aga tüütab ära,mõjub napakalt.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis