(LAURA OKS)

Lõputu õudusena näiv saaga Sitsi asumi süstlavahetuspunkti ümber päädis, kui kahjude vähendamise keskus avas oma uksed ühe Põhja-Tallinna kortermaja esimesel korrusel. Tundub, et Tervise Arengu Instituut (TAI) on võtnud õppust ning paneb erilist rõhku teavitusele. Loetud tunnid pärast avamist saadeti välja pressiteade stiilis: olukorrast süstlapunktis.

„Täna oli keskus kahe tunni jooksul avatud ja kõik oli rahulik - vaid ajakirjanikud käisid. Mehitatud valve on keskuse avatud olemise ajal kohal, sest selle järele on avaldatud soovi varasematel kohtumistel kogukonnaga - muretseti, et väljakutse peale jõuab turvafirma äkki liiga hilja kohale. Kaamerate ja piirde paigaldamiseks on meil valmisolek olemas – oleme korteriühistu poole selle loa saamiseks kirjalikult pöördunud ja ootame korteriühistu luba,“ kõlavad TAI direktori Annika Veimeri sõnad kui read põnevusromaanist.

Rahvast infoga rahustada on vahva, kuid arvatavasti ei pea enam niivõrd pingutama. Avalik huvi Sitsi süstlapunkti vastu on ajaga suuresti kadumas, sest inimesed ei suuda enam lugeda probleemist, mis oli lahendatav vaid loetud päevadega. Tulemus? Hea rahulik süstlavahetuspunkt.

Jaga artiklit

6 kommentaari

S
Sander  /   03:26, 22. sept 2017
Arumaeisaa, kas narkomaania on legaliseeritud, et selle saastakarjaga nunnutatakse??? Nemad saavad tasuta süstlaid, kui diabeetikud peavad omad välja ostma, kuigi soodusega, kuid ikkagi.
Õ
õudus kuubis  /   14:53, 21. sept 2017
Vased õnnetud õrnakesed narkarid. Kuidas te küll ilma maksumaksja raha kulutamisega hakkama saaksite. Kahju kohe teist. Ajab naerma ja ühtlasi tekib lausviha nende narkarite ja neid soosivate (Kaliokova koos oma pojaga) vastu. Paljud lapsed on poolnäljas, nendele ei tehta söögipunkte, aga narkarid peavad saama oma hommikuse doosi ja uue süstla. Kellele neid vaja on? Las süstivad ja levitavad oma haigusi, normaalne inimene ju nendega ei suhtle ega kasuta nende süstlaid. Samuti ei käi need narkarid midagi kõik oma süstlaid sinna toomas, neid vedeleb igal pool.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis