Pilt on illustreerivFoto: LIIS TREIMANN
Toimetas Merilyn Närep 16. september 2017 23:01
Täna, 16. septembril toimus Narvas Partisani tänaval kell 20.45 liiklusõnnetus, kui tundmatu tumedat värvi sõiduauto sõitis otsa 75-aastasele jalakäijale. Auto lahkus sündmuskohalt, vigastada saanud eakas naine toimetati haiglasse.

„Sellistes situatsioonides tuleb esmajärjekorras kutsuda kiirabi, et vigastada saanud inimene saaks võimalikult kiiresti abi. Sündmuskohalt lahkumine ja inimese abitusse seisundisse jätmine on äärmiselt vastustundetu tegu,“ ütles Narva politseijaoskonna välijuht Nikolai Klein. „Sellel autojuhil on siiski võimalik politseisse pöörduda, et anda juhtunu kohta omapoolsed selgitused.“

Palume inimestel, kes juhtusid seda liiklusõnnetust pealt nägema ja või on märganud sel ajal antud piirkonnas kahtlust äratanud tumedat värvi sõiduautot, võtta ühendust politseiga, et aidata välja selgitada selle liiklusõnnetuse asjaolusid.

Palume helistada Narva politseijaoskonna telefoninumbril 51910809 või kirjutada aadressile ida.vihje@politsei.ee.

Kommentaarid  (14)

Ausalt öeldes 18. september 2017 00:06
Võivad need ..... ise oma füüri välja teenida, mitte kogu aeg abile lootes!
Sellele 20.42-le 18. september 2017 00:01
Teangi täpselt, millised matsid siin politseis tööl on. On ka normaalseid, ei vaidle vastu. Ja normaalsete politseinike vastu pole tõesti midagi, teevad tööd ja teevad hästi. Teadmiseks,et pole konflikte otsiv inimene mitte kellegagi, nii, et selle naga "politseiniku" käitumine oli tõsiselt labane. Ära õigusta, kui ei tea.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS