Laadin videot...
1
foto

„Tegelikult alluvad kõik hüpnoosile, küsimus on selles, kui palju kulutada aega ja energiat sellele, et inimesed sisse viia,“ räägib hüpnotisöör Siim. 

Eelmisel telehooajal hämmastas kõiki TV3 ekraanile jõudnud saade „Hüpnotisöör“, kus Maris Saar televaatajad lausa läbi ekraani transsi viis. Reedel peetud TV3 sügispeol katsetasid Maris ja tema partner Siim massihüpnoosi – kõik peolised, kes soovisid, kogunesid lava ette ja said proovida hüpnoosi minekut. „Olgem ausad, siin on pidu ja inimesed on natuke alkoholi joonud. Saada sellises melus keegigi alluma, on juba okei,“ ütleb Siim.

Pärast seda näidati hüpnoosi TV3 uudisteankur Keili Sükijaineni peal, kes sellele hästi allus. Siim ütleb, et oli üllatunud, et Keili melus sellega nii hästi hakkama sai. Marissa ja Siim ütlevad, et kõiki on võimalik hüpnoosi viia ning üldiselt sõltub see sellest, kui hästi inimene keskenduda suudab. 

Hüpnotisöör Marissa ütleb, et tema avastas hüpnoosi enda jaoks, sest vajas seda ka ise. „See oli minu jaoks kiireim vahend, mis kohe töötas.“ Siim leidis hüpnoosi aga Marise kaudu. 

Vaata videost, mida hüpnotisöörid Õhtulehele veel rääkisid!

Jaga artiklit

28 kommentaari

J
juhan  /   00:44, 22. nov 2017
inimene on ikka mingis suhtes ka realsuses ja ei luba endaga nii käituda kui ta süda ei lase sedasi teha..ei vasta ta küsimustele millele pole vaja ja ei tee ta asju millega ta näus ei ole.
S
see pole nali  /   16:24, 19. sept 2017
Hüpnoos on inimruumi vägivaldne tungimine ja väga ohtlik,ülimalt sadistlik ajude väänamine.
Kes vastutab hüpnoosi mõjul muutunud inimese tegude tagajärgede eest.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis