Rasvaklomp Londoni kanalisatsioonis. (REUTERS/Scanpix)

Londonis Whitechapeli linnaosas avastasid kompanii Thames Water töötajad kanalisatsioonist rutiinse kontrolli  käigus erakordselt suure rasvaklombi (pildil), mis on 250 meetrit pikk ja kaalub 130 tonni, vahendab BBC.  

Täpsemalt koosneb avastatud klomp peale rasva veel mähkmetest ja pesulappidest. Thames Water kutsus londonlasi Twitteri vahendusel nime panema. Esimestena pakuti teiste seas välja Brexit, Trump ja Donald. Tegemist on kõige suurema Londoni kanalisatsioonist leitud rasvaklombiga. Kaalult on see võrreldav 11 kahekorruselise bussiga ja pikkuselt jääb vaid kuus meetrit alla Toweri sillale. 

Esialgsete arvestuste kohaselt kulub rasvaklombi eemaldamiseks kolm nädalat. Thames Water kutsus linlasi edaspidi loobuma õli, rasva, mähkmete ja pesulappide tualettpotti viskamisest.    

Jaga artiklit

6 kommentaari

V
Võimalik seletus  /   11:56, 15. sept 2017
Sealiha ning searasv on nii koraani ka ka Vana testamendi, toora järgi r o o j a n e, keelatud toiduaine. Mille sööja r ü v e t u b. On loomulik, et kui ostetud toit osutub äkki sealiha või rasva baasil tehtuks,tuleb see kohe kanalisatsiooni heita, muu r o o j u s e hulka.
K
k  /   11:22, 15. sept 2017
Saadavad Aafrikasse taaskasutusse.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis