Põhja-Tallinna vanem Raimond Kaljulaid saab erakondade rahastamise järelevalve komisjonilt märgukirja (Tiina Kõrtsini)

Erakondade rahastamise järelevalve komisjon (ERJK) leidis neljapäevasel koosolekul, et Tallinna linnajuhtide kinni makstud „Eakate kinoklubi“ pole küll keelatud valimisreklaam, kuid on siiski sobimatu ettevõtmine.

„Loomulikult me jagame seda positsiooni, et omavalitsuse ülesanne on tegeleda nii sotsiaalselt vähekindlustatute kui pensionäride kui ka kultuurilise tegevusega, aga kõiki antud teema kohta teatavaks saanud asju hinnates leidsime, et siin on teatud tunnused, mis viitavad sellele, et seda olukorda võidakse kasutada ka valimiste eel konkreetsete kandidaatide või erakonna või mõne valimisnimekirja propaganda tegemiseks,“ ütles  ERJK esimees Ardo Ojasalu ERRile.

ERJK otsustas Kesklinna vanemale Taavi Pukile ja Põhja-Tallinna vanemale Raimond Kaljulaidile saata märgukirja, kus öeldakse, et tegemist polnud sotsiaalprojektiga, neist polnud kena viibida klubi avaüritusel ning saata kutset oma nimel. Samuti leidis komisjon, et tegemist polnud sotsiaalprojektiga nagu linnajuhid seda esitlasid.

Jaga artiklit

8 kommentaari

6
65+  /   08:31, 15. sept 2017
minule seda kinoklubi vaja ei ole. Hoidke omale! Parem aidake inimestel hambad korda teha! Kas pole piinlik hambutute suude pärast? See hambaabi, mis praegu antakse on olematu.
K
kaua   /   23:48, 14. sept 2017
peab veel seda tiukrikukkede kiremist kuulma? Igatahes taunin ja mõistan sügavalt hukka ! Tea, kas selle eest palka ka makstakse....paistab, et maksumaksja raha on veel ülegi!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis