Eesti uudised

Kirik tõrjus valimisjaoskonna pastoraadist (17)

Siim Randla, 14. september 2017, 05:26
Foto: Aldo Luud
Järva maavanema korraldusel viidi Koeru vallas kiriku vastuseisu tõttu valimisjaoskond koguduse pastoraadist üle vallavalitsusse.

Koeru Maarja-Magdaleena koguduselt laekus selline avaldus, ütles Järva maasekretär Rainer Eidemiller. Nii tuligi maavanemal muuta  valimisjaoskonna asukohta, nüüd on see Koeru vallavalitsuse hoones.

„Meie saime vallajuhtidega kokku ja otsustasime, et mitte kogukonnaga riidu minna ja sellest halb maik ei jääks, siis tõmbusime tagasi ja ei toimu valimised meie pastoraadis ja oleme sellest eemale tõmbunud,“ on öelnud  EELK Koeru Maarja-Magdaleena koguduse juhatuse esimees Eltsa Lõoke ERRile.

17 KOMMENTAARI

v
vabaduse võti 14. september 2017, 14:07
Kirik on nagu kastis elu,kus dikteeritakse kõik ette.Hirmutamis taktikad,et enda külge siduda kogu pere koos maise varaga.Aga mis papid ise tegelikult...
(loe edasi)
s
struula 14. september 2017, 12:25
Näide ÕL räpsmeediast ja rämpsuudisest. Mitte kogudus ei olnud vastu, vaid hoopis A. Jõks. ERR: ''Paljusid omavalitsusi kohtus esindav jurist Allar Jõks ütleb, et maavanema otsus võib olla vastuolus põhiseadusega. Vabariigi valimiskomisjoni hinnangul pole aga tegemist seaduserikkumisega.'
Loe kõiki (17)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee