6 kommentaari

M
Mann  /   21:07, 13. sept 2017
Mina tahaks tervitada trammijuhti kes eile niisama Lennujaama peatuses passis aga kui peatusesse tulid inimesed mina kaasa arvatud ja tahtsid trammi siseneda siis tuiskas minema kl.16.10 .Mis mulje välismaalastele jääb meie linnast kui niimoodi käitutakse ?
I
Ilmar  /   19:15, 13. sept 2017
Mina sõidan autoga. Jäängi sõitma, vähemasti niikaua, kuniks kütust jätkub. Ja ükski Talvo mind ümber mõtlema ei pane, kuigi ta seda meeleheitlikult üritab.
Autojuhid on Tallinna suurimad maksumaksjad, see on fakt. Nad maksavad parkimistasusid, annavad tööd paljudele autoremonditöökodadele, kütusemüüjatele jne jne. Kõigilt nendelt võtab linn omakorda maksuraha, inimesed saavad tööd. Aga kogu aeg loobitakse neile kaikaid kodaratesse -ristmikute läbilaskevõimet vähendatakse kunstlikult, ebamõistlikud ühissõidukite rajad jms tekitavad asjatuid ummikuid ja seega ka suurenenud keskkonnasaastet ja sealt edasi suurenenud tervisehädasid.
Mäletame ju kõik, kuidas "tasuta" ühistranspordi esimestel kuudel hõisati, et 10% autojuhte on juba ühissõidukitesse ümber istunud ja aasta lõpuks väheneb autojuhtide osakaal veel 20-30%..
Kuidas see tegelikult on, näeb ja teab iga mõistusega inimene ise. Oleks aeg lõpetada autojuhtide vastu töötamine ja leppida olukorraga, et ka autot kasutavad inimesed on Tallinna kodanikud ja nad eelistaksid ummikutes istumise asemel näha ratsionaalseid lahendusi kõigi linlaste huvides ka autojuhtidele.
Trammide vastu ei ole mul midagi, lausa kahju on, et trollid pidid "tasuta" ühistranspordile lõivu maksma ja need likvideeriti. Mulle meeldis väga "Roheline Tallinn", mis nüüd ummikute ja trollide kaotamise tõttu oma tähenduse kaotab. Hea, et trammidki veel alles on.
P
Põhja-Tallnn.  /   18:38, 13. sept 2017
Kõik seostatakse ainult valimistega, aga siin elavad samuti inimesed ja olen väga rõõmus, et tramm hakkas varem käima kui lubatud. Trammiga on palju lahedam sõita, samuti Lennujaama. Pealegi on hea käia turul olgu Balti-Jaama turg samuti Keskturule on hea sõita. Meeldib ka see, et lisati Salme peatus on mugav ja lähemal, kui Volta peatus Salme Kultuurikeskusele ja kus toimub palju kultuuriüritusi sealhulgas teatrietendusi. Mind ei häiri, et kõik ei ole 100% valmis peamine on, et saab normaalselt liikuma.
M
Mari  /   18:18, 13. sept 2017
"Näiteks kaebas üks tore daam augusti lõpus, et ta jalutas lastega Kadriorus ja ei jõudnud ära oodata 1. liini trammi. Hea, et ta seda augusti lõpus ootas, sest 1. septembril hakkas tramm jälle käima. Kole mõelda, kui ta oleks trammi juba juuni lõpus ootama jäänud, sest kogu suve oli see trammiliin remondis."
Remondis oli aga ainult liini Koplipoolne osa ja number 3. liin oli käigus täielikult. Õhtulehe artikli järgi ootas "see daam" madalapõhjalist trammi, et saaks lapsevankriga trammi pääseda ja kesklinna sõita. Aga selgus, et Kdriorgu sõidavad ainult kõrgepõhjalised trammid. Nii oli see see lugu tegelikult. Tasuks teinekord täpsemalt fakte kontrollida.
M
Marile  /   19:05, 13. sept 2017
Õhtulehest: Kui Luisa pahameel madalapõhjaliste trammide vähesuse osas on mõistetav, siis frustratsioon number 1 liini (Kopli–Kadriorg) osas on põhjendamatu. Nimelt on pikka aega Kopli trammiliinidel käinud rekonstrueerimistööd, mistõttu pole tramm nr 1 sõitnud täispikal liinil vähemalt aasta.
Täna õhtul taasavati Kopli trammiliinid, kuid trammid sellel sõidavad graafiku järgi alles homme. Seega ei pidanudki Luisa trammi nr 1 Kadriorus nägema!
M
Mari  /   19:57, 13. sept 2017
Ikkagi sõitis ka liin nr.1 poolt liini Kadriorgu, ainult et eranditult kõrgepõhjaliste trammidega. Küsimus oli just madalapõhjaliste trammide puudumisel Kadriorgu sõiyvatel liinidel, ei millestki muust.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis