EDDIE LAULUPEOL: „Eestlased võiksid teiste kultuuride suhtes avatumad olla!“ leidis Eddie.Foto: Madis Veltman / Ekspress Meedia
Juhan Haravee 13. september 2017 21:12
„Minu hinnangul on tegemist kõige tavalisema sündinud kelmiga,“ ütleb veel hiljuti Tallinna kesklinnas tegutsenud Mama Afrique’i kaupluse omanikuga kohtueelses menetluses kokku puutunud jurist, leides, et talent tuleks kiiresti koju saata. 

„Minu hinnangul on tegemist kõige tavalisema sündinud kelmiga,“ ütleb veel hiljuti Tallinna kesklinnas tegutsenud Mama Afrique’i kaupluse omanikuga kohtueelses menetluses kokku puutunud jurist, leides, et talent tuleks kiiresti koju saata. 

Kolmapäeval arutati Harju maakohtus eeluurimisvanglas oma saatust ootava kamerunlase Edmond Otang Eboti (25) vabastamist kautsjoni vastu. Neli aastat tagasi Tallinna tehnikaülikooli välistudengina õppima asunud Edmondi taotlust kohus ei rahuldanud. Aafrika troopilisest keskosast Eestisse õnne otsima tulnud noormehel tuleb esialgu veel siinse vangla kasinate mugavustega leppida. Kui kaua, ei oska ilmselt keegi täpselt öelda. Praegu on teada vaid see, et ühele Kameruni kodanikule on esitatud kahtlustus kelmuste toimepanemises.

TTÜs, kus Edmond ehk Eddie alustas neli aastat tagasi oma tutvust Eestiga, õpib ligi 1400 välistudengit. See arv kasvavat iga aastaga.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (236)

sügis eestis 15. september 2017 12:24
Kõik on paupidi. Kenad noored eesti mehed rassivad välismaal tööd, kenad eesti neiud on tõmmude meeste järgi hullud....
Mis eesti neiud? 15. september 2017 17:58
Kust sa tead mis rahvusest või rassist need naised olid ja kui vanad?
Üks 14. september 2017 23:05
ahv rikkus kogu rahvuse mainet. Olen ka isiklikult antud tegelasega kokku puutunud aga jumal tänatud, mult pole raha küsinud ja ega poleks andnud ka. Nii sarmikas ta ka nüüd pole. Aga neidudelt küsis 1000 euri jutuga 1300 kahe nädala pärast tagasi maksta. Eks sinna need rahad kadusid ja ei teagi kas keegi andis (ju andis siis) ning kas keegi kuskilt miskit tagasi ka saadi. Miskine aeg oli ta ka ühe eestlannaga abielus. Ajab ikka närvi turri küll sellist uudist lugedes, aga olgem ausad- neid sulisid on igast rahvusest igal pool ja ka eestlased petavad laias maailmas teistelt raha välja..
no nii on 15. september 2017 17:17
ainus asi. et eesti naised ei ole üldse reeglina lihtsameelsed. ikka vägagi nutikad. kurb. et sedasi.
koorepiim 15. september 2017 21:16
Nii hulgil ja nii osavaid pettureid, kui mamma Aafrika sünnitab, annab ikka otsida. See on tôesti haruldane, et ta vahele jäi. Tavaliselt nad haihtuvad teadmatus suunas, aga Tallinn on väike.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS