Eesti uudised

OTSUSTATUD: Olga Ivanova jätkab Keskerakonna fraktsioonis (34)

Toimetas Marge Sillaots, 13. september 2017 14:21
Olga Ivanova Foto: Tatjana Iljina
Riigikogu Keskerakonna fraktsioon arutas täna Olga Ivanova jätkamist ja tegi positiivse otsuse, kuna Ivanova nõustus toetamata valitsuse eesmärke ja järgima fraktsiooni töökorraldust. 

„Olga Ivanova kinnitas, et soovib jääda fraktsiooni ning toetab praeguse valitsuse poliitikat ja fraktsiooni distsipliini valitsuse eesmärkide elluviimisel,“ ütles Keskerakonna fraktsiooni esimees Kersti Sarapuu.

Samal teemal

Ivanova sõnul soovib ta jätkata valitsuse toetamist Keskerakonna fraktsioonis. „Olen alati rõhutanud, et opositsiooni langemine on Reformierakonnale ja Eestile olnud kasulik. Antud valitsusele alternatiivi ma ei näe ning mina ei saa olema see, kelle pärast Reformierakond saab tagasi võimule,“ põhjendas Ivanova oma soovi jääda fraktsiooni.

Sarapuu lisas, et oluline on kindlasti ka see, et kõik fraktsiooni liikmed järgiksid fraktsiooni töökorda ning omavaheline suhtlus oleks konstruktiivne. „Fraktsiooni liikmed leidsid, et erakonna volikogu ja juhatuse otsus, mille järgi valimisliitudes konkureerivad inimesed ei saa jätkata Keskerakonnas, oli õige. Samas võimaldame Ivanoval anda oma panus sõlmitud koalitsioonileppe täitmisesse,“ ütles Sarapuu.

Samal teemal

19.10.2017
Olga Ivanova on avatud pakkumistele
14.09.2017
VIDEO | Olga Ivanova selgitab parteist lahkumise põhjusi
13.09.2017
Kas koos Ivanovaga on Keskerakonnast valmis lahkuma ka tema kolm semu?
12.09.2017
Marika Tuus-Laul Savisaare nimekirjas probleemi ei näe: meil on sama maailmavaade ja lubadused, hiljem saab ju volikogus koostööd teha