Põhja-korealased uudiseid jälgimas (KIM WON-JIN)

Õhtulehe veebis ilmub iga päev mälumäng, mille teema oleneb päevast ja meie ümber toimuvast. Kui hästi läheb sul mälumängu lahendamine täna ja kui oled mängu jaganud, siis kas sinu sõbrad saavad hakkama paremini või hoopis halvemini?

1970. aastal esilinastunud kultusfilmi MASH tegevus leiab aset Korea sõja ajal. Mis valdkonna esindajate tegemisi see kajastab?

Mis aastatel toimus paljudes Hollywoodi filmides kajastust leidnud Korea sõda?

Hetkel pensionil olev vanadaam Ri Chun-hee on Põhja-Koreas ikooni staatuses. Tuntud on ta oma roosade kleitide poolest. Mis ametis on ta tuntud?

James Joseph Dresnok oli USA sõdur, kelle elusaatusest pajatas 2006. aasta briti film "Crossing the Line". Mille poolest on Dresnok tähelepanuväärne?

2014. aasta film "The Interview" häiris Põhja-Korea liidreid, kuna pilas sealset diktaatorit. Filmi tootjafirma serverite vastu korraldasid rünnakuid Põhja-Korea häkkerid, kellel õnnestus need isegi mõneks ajaks maha võtta. Mis firma?

Kes oli lisaks Evan Goldbergile komöödiafilmi "The Interview" režissööriks? Ta mängis filmis koos James Francoga ka ühte peaosa.

Lõuna-Korea režissöör Shin Sang-ok oli põneval moel seotud Põhja-Korea filmindusega. Kuidas?

2004. aastal ilmunud nukufilmist komöödias "Team America: World Police" osutus peapaha Kim Jong-il mitte inimeseks, vaid kelleks?

Mille poolest on tähelepanuväärsed 2005. aasta film "Keisrinna Chung" ning seriaal "Laisk kass Dinga"?

See 2002. aasta jalgpalliteemaline film, mille peaosades mängivad Parminder Nagra ja Keira Knightley oli väidetavalt esimene Põhja-Korea televisioonis näidatud lääneriikdie film. Mis film?

Vastatud 0/10
Vastasid 3/10 küsimusele õigesti!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis