Eesti uudised

Keskkonnaministri nõunikuna asub tööle Kalle Muuli (18)

Toimetas Maria Rozbaum, 12. september 2017 10:14
Kalle MuuliFoto: Teet Malsroos
Tänasest asub keskkonnaminister Siim Kiisleri nõunikuna tööle kauaaegne ajakirjanik ja endine Riigikogu liige Kalle Muuli. Muuli peamine tööülesanne on keskkonnaministri nõustamine meedia- ja avalike suhete valdkonnas.

„Eesti avalikkuse ärevat tähelepanu on viimasel ajal pälvinud mitmed suurehitised, mille puhul on inimesed väljendanud suurt muret ka keskkonnakaitse pärast,“ sõnas keskkonnaminister Siim Kiisler.

„Meie kohus on selgitada ausalt rahvale, milline on kavandatavate infrastruktuuriobjektide ja tööstusettevõtete mõju meie elukeskkonnale ja selle kaudu laiemalt kogu Eesti tulevikule. Seepärast peame viima teavitustöö ja suhtluse meediaga veelgi paremale tasemele. Usun, et aastaid tippajakirjanikuna töötanud Kalle Muuli saab siin olla ministeeriumile suureks abiks.“

Üldinfo:

Kalle Muuli on töötanud 15 aastat Postimehes paljudel ametikohtadel reporterist peatoimetaja asetäitjani. Ta on olnud ka Rahva Hääle asepeatoimetaja (1994-1995), Eesti Päevalehe peatoimetajana (1995-2000) ja Õpetajate Lehe peatoimetaja (2012-2015).

Alates 2015. aasta kevadest kuni tänavu suveni oli Muuli Riigikogu liige. Ta kuulub Isamaa ja Res Publica Liitu ja SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse nõukogusse.  

Samal teemal

17.10.2017
Kalle Muuli: IRL ei tohiks Keskerakonda Tallinnas mingil moel toetada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee