OLGA IVANOVA Tags: Olga Ivanova. Edgar Savisaar. Pressikonverents. Swissotel.Foto: Alar Truu
Toimetas Kristin Aasma 11. september 2017 21:36
Täna õhtul Keskerakonnast välja visatud Olga Ivanova ütles, et kavatseb väljaheitmise otsuse erakonna järgmise aasta kongressil vaidlustada.

"Kindlasti mul on soov ja mõte minna järgmisel aastal kongressile, et vaidlustada seda otsust. Ja mul on väga kahju, et selline otsus täna sündis," ütles Ivanova "Aktuaalse kaamera" stuudis.

Ivanova rääkis, et hääletusele eelnes tund aega kestnud arutelu, kus ta üritas omapoolsete argumentidega juhatust veenda, miks kohalikel valimistel Keskerakonna nimekirjast väljaspool kandideerijaid mitte erakonnast välja heita, kirjutas ERRi uudisteportaal.

Ivanova ütles, et erakonna juhatuse koosseisust teda välja ei arvatud, sest seda saab seaduse järgi otsustada kongress, ning tema fraktsioonis jätkamise otsustab fraktsioon.

Samal teemal

Kommentaarid  (50)

Room 13. september 2017 10:20
Neiu Ivanova jõuab võib-olla kunagi abieluni. Seal on aga oht, et mees tahab mingil ajal lahutust. Kas ta kaebab siis mehe kohtusse, et too tahab lahutust?! Praegu tahab Keskerakond Ivanovast lahutust. Vene vanasõna ütleb, et vägisi kallis olla ei saa!
loomulikult 12. september 2017 15:37
kaeba edasi,see ei ole võimalik ,et niisugune iludus prügikasti lennutatakse!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS