Varro Vooglaid (Alar Truu)

„Paljude kultuuriasutustesse koondunud riigipalgaliste ideoloogiatöötajate ärevus seonduvalt EKRE populaarsuse kasvuga on mõistetav, pidades silmas, et EKRE võimule saades jääks paljud neist tööta,” kirjutab oma repliigis portaalis Objektiiv Varro Vooglaid.

Vooglaiu sõnavõtu põhjustas Postimehes ilmunud Eero Epneri kirjutis „Kurjuse normaliseerumine”, milles Epner kujutab Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda varjamatult essentsiaalse kurjuse kehastusena ning hoiatab selle hukutava mõju eest, kirjutab ERRi uudisteporaal.

„Epneri sõnul oli kirjeldatud hädise reaktsiooni tagamaaks tõdemus, et EKRE-st vaatab vastu „kurjus, mis poob ilma nöörita” ehk midagi niisugust, millel „pole mitte mingit pistmist rahvusluse, konservatiivsuse või üleüldse mingi maailmavaatega.”

„Nimelt on ju selge, et EKRE võimule saades jääks Epner ühes paljude oma sõpradega suure tõenäosusega tööta, sest sellistelt asutustelt, nagu NO99 teater, võetaks riiklik rahastus kas täielikult või valdavas osas ära. /---/ Fakt on see, et teatri NO99 ja sellega sarnanevate küündimatu kunstilise tasemega asutuste riiklikuks rahastamiseks puudub igasugune põhjus ning mida varem see ära lõpetatakse, seda parem kogu ühiskonnale.”

Jaga artiklit

129 kommentaari

N
nh  /   20:42, 12. sept 2017
teater, mis poliitilise prpoaganda pärast hävib, pole ju teater!- pigem propagandistlik kinotegemine!!
!
!!!  /   09:29, 12. sept 2017
Labasusi ning haltuurat ei peagi rahva rahadega ülal pidama.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis