Taukar Eesti Muusikaettevõtluse auhinnagalal (Teet Malsroos)

Terava pilguga noormees märkas kõrvallauas septembris ei joo üht kampaanianägu Karl-Erik Taukarit, kes rüüpas söögipoolise kõrvale selgelt näha õlut. 

Pildi autor on oma pealkirjas märkinud nii: „Oot-oot..mis poleemika selle septembri & joomisega seoses õigupoolest oli? Üks lubaja mees kõrvallauas kaanib õltsi #septembriseijoo #taukar“

„Väga tore, et inimesed kampaaniat tõsiselt võtavad! Tegemist on põneva ja pildi autorile ilmselt veel tundmatu nähtusega nagu alkoholivaba õlu. Kainel septembrikuul väga kasulik leiutis,“ sõnas Karl-Erik Publikule.

Kaks nädalat tagasi rääkis Taukar Õhtulehele, et võttis väljakutse septembris alkoholi mitte juua vastu üsna enesekindlalt. „Väga töistel perioodidel ei tarbi ma ilma väljakutsetagi alkoholi– peamiselt seetõttu, et selle jaoks ei jagu lihtsalt aega ega energiat,“ rääkis Taukar toona. Karl-Erik sõnas siis, et ei usu väljakutse raskusesse. „Kui võtta vastu otsus, et läbikukkumiseks ruumi ei ole, siis ei ole siin midagi keerulist. Lõppude lõpuks ei pea ju midagi tegema, vaid hoopis tegemata jätma.“ Oma suhet alkoholiga kirjeldab ta nii: „Vahel saame kokku, aga päris südamesõbrad me ei ole.“

Jaga artiklit

46 kommentaari

A
Alkoholi hoogtöökuu Viljandi Linnas  /   07:46, 11. sept 2017
Kuuldavasti olla Viljandi staardiskor Roim kuulutanud Septembrikuu alkohooli hävitamise kuuks. Et seda rohkem hävitada olla ta suundunud pealinna, kus Saagim juba ees.
J
jota  /   06:58, 11. sept 2017
joomis-söömisvaba. raha-ajuvaba kuu ullikestele

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis