10 kommentaari

Z
zz  /   08:24, 11. sept 2017
Väga tore yritus oli ja nii tore,et Pelgulinnas.Kahjuks liiklus oli korraldamata ja see on tösine viga,aga kindlasti peab jooks jatkuma.Myts maha nende inimeste ees,kes sellise jooksu ette vötavad.Ärge vinguge jooksu peale vaid nende peale,kes orgunnivad meil liiklust,st kysige keskidelt,miks sellised saamatud neil töötavad.Peaks ikka spetsialiste rohkem tööle vötma
W
Wiki-Hiir  /   22:24, 10. sept 2017
NB! Selle-aastane "Autovaba päev" ei ole veel toimunud ja on ette teada.
Autovaba päev 2017
Sellel aastal toimub 24. septembril
http://www.tallinn.ee/est/Autovaba-paev-2017
Sõit on sel päeval tasuta kõigile ühistranspordi kasutajatele, kes valideerivad oma sõiduõiguse Ühiskaardiga või mõne muu piletimüügisüsteemis registreeritud andmekandjaga. Andmekandja valideerimisel ühissõidukis sõitjale 24. septembril piletit ei müüda.
http://www.tallinn.ee/est/tasutauhistransport/Uudis-SEB-Tallinna-Maratonil-osalejad-saavad-tasuta-uh...
Viimasest uudise lingist (23.08) sai ka seda teada:
Maratonist osavõtjatele kehtib ühistranspordis tasuta sõidu õigus ajavahemikul 8.-10. september. Tasuta sõidu õigust tõendavaks tunnuseks on igale võistlustel osalejale Mittetulundusühingu Spordiürituste Korraldamise Klubi poolt väljastatud SEB Tallinna Maratonil osaleja rinnanumber.
V
vaene penskar  /   10:21, 11. sept 2017
sõidan vaid hädasõitude puhul nii korra kuus ja kui just sel päeval satub see päev. Ei hakka ka mingit rohelist parteipiletit selleks puhuks ostma, see ju ka maksab, pealegi kui sõidan autoga, siis vaja midagi rasket viia.
W
Wiki-Hiir  /   11:01, 11. sept 2017
Artiklis ei räägita autovabast päevast (millal liigutakse rohkem ühistranspordiga)
vaid n.n. "autovabast päevast" ehk kondiauru päevast ehk jalamehe päevast, millal teatud ajal ja kohas ei liikunud isegi ühistransport.
NB! Tegelik autovaba päev on alles tulemas ja sellel iga-aastasel ühel päeval on alati olnud erinevad reeglid ühistranspordi tasuta kasutamiseks. Seekord siis andmekandjaga (nt. on olnud ka juhiloa ettenäitamisel).
Kui loed eelnevat kirjutist, siis võid lugeda, et ei piisa rohelisest "parteipiletist", vaid see on ka vaja registreerida :(
V
vana toomas  /   20:18, 10. sept 2017
Igasugused ratturid ja jooksjad linnast välja, kerige loodusesse, seal puhtam öhk ja vähem segajaid, pole vaja ahistada linnaelanikke linna elu rööpast välja lyya!
K
k  /   01:58, 11. sept 2017
Linnaelanike linna elu lööd iga päev rööpast välja sina ja sinu mõttekaaslased ummikute tekitamisega. Minge tekitage endale kuskil rallirajal üks korralik ummik ja istuge seal kasvõi nädal aega järjest, kuni isu täis saab.
M
Miks loodusesse? Sarapuu ütles -silmades ähmane läige- et Tallinn olla Euroopa roheliseim linn, jooks linnpargis on "tervislik?".  /   07:37, 11. sept 2017
Laul teeb rinna rõõmsaks ja jooks ajab paljusid(!) kompse tühjaks köhima ning higistamagi. See lause oli alla 14-aastastele lugemiseks mittesoovitav. Kinnitan, et metsajooks on terviseks - Tallinnas, Pärnus, Elvas oli see mitmeid aastaid tagasi võimalik. Need suured rahvajooksud, kus tuhanded ajavad mustanahalisi taga, on ajalooliselt ammu möödas, aga ei, välejalgsed on ikka ees.
K
kas   /   10:26, 11. sept 2017
need jooksjad siis kõik ekrelased?
E
Ei olnud seal ekrelasi ühtegi ametlikult, olid küll liidriteks nustanahalised.  /   16:38, 11. sept 2017
Mitu tuhat oli aga neid kahvatuid mehi, kes liidreid taga ajasid? Teise mandri poisid lidusid elueest ja 10s km (ainuüksi kümnes) edestasid nad neljandat koguni cir. kahe ja poole minutiga. Rahvas sörkis tervist säilitades loomulikult rahulikult, eks kõhugaasid ei lubanudki kiiremini õhku ahmida, rahvast oli ikka rohkesti jne. Muidugi oleks võimas kui ekrelased oleksidki need olnud, milline armee-siis!
S
Söör fon krat   /   20:10, 10. sept 2017
Se mees, on ju hull

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis