50
fotot
Märg ja õnnelik Kersti Kaljulaid lõpetas poolmaratoni suurepärase ajaga (Viktor Burkivski)

SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni distantsi võitis keenialane, Tiidrek Nurme kiireima eestlasena neljas. Poolmaratoni raja läbis ka president Kersti Kaljulaid, kes lõpetas ajaga 1:52.01.

Täna keskpäeval startinud SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni distantsi võitis keenialane Benard Korir ajaga 1:04.44. Teise koha saavutas Valerijs Zolnerovics ajaga 1:05.38. Kolmandana finišeerus keenialane Henry Kipsang ajaga 1:05.50.

Kiireim eestlane Tiidrek Nurme Tartu Ülikooli spordiklubist tuli finišisse neljandana ajaga 1:05.53. “Minu jaoks oli raske jooks, sest pikk hooaeg on seljataga ja olen väsinud. Aga mul on hea meel, et isegi kui raske oli, siis võitlesin lõpuni ja Mukungale tegin ära,” võttis Nurme finišis tänase jooksu kokku.

Naistearvestuses võitis Jekaterina Patjuk Tartu Ülikooli spordiklubist ajaga 1:15.17. Patjuk jäi jooksuga rahule ja kiitis uut põnevat jooksurada: “Uus rada on huvitav. Hea oli joosta – minu jaoks oli see ettevalmistusjooks. Lähen Valenciasse maratoni jooksma ja tänane jooks näitas, et liigun õiges suunas.”

Teise naisena finišeerus Minna Kuslap Jooksupartneri spordiklubist ajaga 1:25.55 ning kolmandana jõudis finišisse Liis-Grete Arro ajaga 1:26.38.

Poolmaratoni jooksis ka Jane Salumäe, kelle nimele kuulub 1994. aastast Eesti naiste poolmaratoni rekord (1:10.10). “Olen rahul, et finišisse jõudsin – mul on Achilleusega probleeme, kuid oma maratonikooli pärast tahtsin olla eeskujuks kõigile, kes tahavad iseennast ületada,” rõõmustas Salumäe finišis. 

Poolmaratoni raja läbis ka president Kersti Kaljulaid, kes lõpetas distantsi märja, kuid õnnelikuna. Presidendil jagu jaksu ka soovijatega enekaid teha. 

Märg ja õnnelik Kersti Kaljulaid lõpetas poolmaratoni suurepärase ajaga (Viktor Burkivski)

Vaata galeriid ja videot!

Jaga artiklit

90 kommentaari

T
to:to: usu  /   11:17, 11. sept 2017
Vabandust, juhtus väike trükiviga - valdavat (mitte aldavat) inglise keelt
T
to: usu mind ...  /   11:16, 11. sept 2017
" USA ajakirjanikud ja poliitikavaatlejad on meile vägagi kadedad meie tööka ja aruka presidendi pärast" - ha-ha-haa! Kena nali! Paistate inglise keelt aldavat ja USA lehti lugevat - kas annaksite teada, kus ja millega seoses on USA poliitikavaatlejad kadestanud Eesti praegust presidenti? Siis hakkaksin ehk ka Teie usku?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis