Jäär

Kui sa kellestki väga hoolid, siis ole tänulik ja näita seda talle ka välja. Häbelikkust ja tagasihoidlikkust võidakse tõlgendada ükskõiksusena, see paraku jahendab suhteid.

Sõnn

Asjaajamise käigus võib tekkida huvitavaid kontakte. Võid jääda pikemalt ja isiklikumatel teemadel juttu ajama inimesega, kellega siiani vaid tööasjust rääkinud oled.

Kaksikud

Ole aus ja sirgjooneline. Kui kellegi tegevus sind häirib, siis ütle talle seda otse, rahulikul ent kindlal toonil. Tagaselja kellestki halva rääkimine ei anna kellelegi väärikust juurde.

Vähk

Kui tunned, et jõudu on vähe, võta hetkeks aeg maha. Mõtle, mida sa teed ja mis on selle eesmärk. Kui suurt pingutust see kõik üldse väärt on? Ehk peaksid plaane korrigeerima.

Lõvi

Positiivne tagasiside innustab sind. Kui aga pingutad ning keegi ei märka su tublidust ja töökust, kipub motivatsioon kiiresti kaduma.

Neitsi

Teed nii, nagu oled alati harjunud tegema, ilmselt ei oska sa lihtsalt märgata, et on ka teistsuguseid võimalusi. Küsi teistelt nõu – su silmaring avardub, saad uusi ideid.

Kaalud

Vastused oma küsimustele saad siis, kui silmad ja kõrvad lahti hoiad. Pane tähele märke enda ümber, jälgi kaasinimeste käitumist. Hea vihje võid saada ka juhuslikust jutukatkest.

Skorpion

Võid endale leida lisatööotsa, mis annab võimaluse rakendada neid andeid ja huvisid, mis su põhitööga seotud ei ole. Uusi asju on vahva katsetada.

Ambur

Ära ole liig allaheitlik, ära mine lihtsalt vooluga kaasa. Kui teised teevad asju sinu meelest valesti, siis selgita neile rahulikult ka enda seisukohti.

Kaljukits

Palju energiat annab teadmine, et keegi hea inimene sinu peale mõtleb, sinu tegemistele kaasa elab. Näita talle välja, et tema olemasolu on sinu jaoks väga tähtis.

Veevalaja

Ütlus, et tark ei torma, kehtib sinu puhul täna hästi. Kui oled mingi töö rutakalt ja ennetähtaegselt valmis teinud, pead selle ehk nüüd uuesti ette võtma.

Kalad

Kehtib lihtne tõde: enne mõtle, alles siis ütle! Lihtsalt emotsioonide ajel välja paistatud sõnu ei ole sugugi lihtne tagasi võtta, need võivad suhteid rikkuda.

Jaga artiklit

1 kommentaar

.
...Mis   /   06:50, 12. sept 2017
iba see veel on ?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis