(Politsei foto)

Reede hommikul Nõva vallas metsa seenele läinud ja seejärel kadunuks jäänud 91-aastane Lev on leitud ja temaga on kõik korras.

Levi leidsid Noarootsi valda Vanaküla metsa seenele läinud inimesed täna kella 12.30 ajal. Kuigi mees liikus metsas ise ja tema üldseisund oli hea, toimetas kiirabi mehe Läänemaa haiglasse kontrolli.

Nõva ja Noarootsi valla piirkonnapolitseinik Kiur Klippberg tänab kõiki, kes Levi otsingutel abiks olid.

„Suur tänu Nõva valla elanikele ja vabatahtlikele, kes Levi otsida aitasid. Samuti soovin siiralt tänada tähelepanelikke seenelisi, kes juba mitu päeva metsas olnud Levist kohe teada andsid,“ ütles Klippberg.

Lev läks reede hommikul kella üheksa ajal Nõva vallas Nõmmemaa külas koos oma sõbraga metsa seenele. Metsas käisid nad ringi eraldi ning hiljem sõbral Levi enam üles leida ei õnnestunud.

Politsei sai sõbralt Levi kadumise kohta teate kella 15.30 ajal, misjärel alustati otsinguid. Otsingutesse olid kaasatud politsei, vabatahtlikud koos koertega ning ka helikopter.

Mehel ei olnud kaasas dokumente ega telefoni, mistõttu pole võimalik tema asukohta positsioneerida. Otsinguid raskendas ka see, et vanahärra kasutab kuuldeaparaati, mida ta metsa kaasa ei võtnud.

Jaga artiklit

12 kommentaari

T
tundub  /   11:49, 13. sept 2017
et tegu Voldemar Kuslapiga :)
R
Rõõmus mees  /   22:34, 11. sept 2017
Hea uudis!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis