Politseiametnikud tabasid eilse ööpäeva jooksul kuus alkoholi tarvitanud roolikeerajat.

Kui sõidukijuht on tarvitanud alkoholi üle liiklusseaduses lubatud piirmäära ehk vahemikus 0,2-1,49 promilli, võib teda väärteokorras karistada kuni 1200-eurose trahvi, kuni 30-päevase aresti või juhtimisõiguse äravõtmisega kuni üheks aastaks.

Kui juht on narkojoobes või enam kui 1,5-promillises alkoholijoobes, saab kohus teda kriminaalkorras karistada kas 30-500 päevamäära suuruse rahatrahviga või kuni kolmeaastase vangistusega.

Lisakaristusena võib kohus võtta ka juhtimisõiguse kuni kolmeks aastaks. Samuti saab konfiskeerida sõiduki kui kuriteo toimepanemise vahendi.

Jaga artiklit

2 kommentaari

A
Armutud ! Mõrvarid-Sadistlikud, piinu nautivad julmurid, seksuaalperverdid ja seksuaalkurjategijad , kes rahuldust saavad teiste inimeste piinadest, jätkuvalt vabaduses.  /   20:52, 9. sept 2017
Piinamine (ladina tortusest, "keerdunud") on füüsilise või psühholoogilise valu sihilik tekitamine, et toime panna mõni kurjategu, soov või nõuda kannatanult mõnda tegevust. Piinamine on oma olemuselt teadlik ja tahtlik tegu.
I have radio receiver-
transmitters implanted next to each of my ear drums, and an
EEG transmitter implanted in my brain.
See pole normaalne inimene, vaid maniakk. Maniaki suurusehullustus.
Inimestele raadioseadmete kuulmetõridesse panija on koprofiil kes kui olen wc, kasutab minu väljaheiteid seksuaalnaudingu saamises.
Taas möödas üks õuduste öö, hing veel sees, aitäh abi eest!
M
Mulle lihtsalt meenus mõni aeg tagasi ilmunud uudis.  /   10:08, 9. sept 2017
Politseinik peatab joobekahtlusega juhi. Laseb juhil alkomeetrisse puhuda aga see näitab nulli. Misasja? Ei tööta? Puhub siis ise. Töötab ju küll, ütleb siis endamisi.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis