Maailm

Maailmakuulus modell sai raskelt vigastada.

Kiievis sai autopommi plahvatuses surma Kadõrovi „isiklik vaenlane“ (15)

Toimetas Greete Kõrvits, 8. september 2017 20:14
Kiievi kesklinnas lõhkes 8. septembril 2017 autopomm. Üks mees sai surma ning üks naine väga raskelt viga.Foto: @unian / Twitter
Kiievi kesklinnas lõhkes autopomm, vahendab kohalik uudisteagentuur Unian. Üks mees sai surma ning üks naine väga raskelt viga. Nüüd on agentuur teada andnud, et naine on kuulus modell, kes on Diori parfüümifirma kaanenägu.

Autos viibis ka laps, kes viga ei saanud. Autot juhtinud naisterahvas kaotas plahvatuses jala. Kui naine vrakist välja tõmmati, olevat ta küsinud oma lapse järele.

Samal teemal

Unian vahendab, et hukkunu oli Timur Mahhauri, keda tuntakse ka nimedega Ali Dubajev ja Ruslan Papaskeri. 2012. aastal vahistasid Mahhauri Türgi võimud. Teda süüdistati islamiäärmusliku organisatsiooni Kaukasuse Emiraat liikme mõrvamises. Kolm aastat kohtuvaidlusi päädisid mehe vabastamisega, seejärel kolis ta Ukrainasse. Mahhauri oli rahvuselt tšetšeen ning väidetavalt ukrainameelne võitleja. Unian nimetab hukkunut Tšetšeenia riigijuhi Ramzan Kadõrovi „isiklikuks vaenlaseks“.

Unian kirjutab, et üks haiglatöötaja kommenteeris, et viga saanud naisterahvas on kuulus modell, kes on Diori heaks töötanud. Tegu on Natalja Košeliga.

Võimude väitel oli tegemist tahtliku mõrvaga.

Viimati kärgatas Kiievis plahvatus Ukraina iseseisvuspäeval, 24. augustil.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee