Eesti uudised

Üks tulihingeline keskerakondlasest daam otsustas viimasel hetkel mitte kandideederida EKRE ridades.

Vallavolikokku kandideerimise avalduse teinud memmed arvasid, et annavad allkirja hoopis Keskerakonna toetuseks  (52)

Arvo Uustalu, 9. september 2017 00:03
VOLIKOKKU: Kambja vallas elavad Ailid ütlesid, et avaldasid toetust keskerakonnale, mitte ei kandideerinud volikokku. Mõni tund hiljem kinnitas üks daamidest, et on siiski valmis volikokku reaalselt minema.Foto: Aldo Luud

Tartumaa Kambja valla valimiskomisjon tuvastas viis inimest, kelle keskerakonna Tartumaa piirkonna juht Peeter Ernits väidetavalt pettusega valimisnimekirja meelitas. Kõik võtsid millegipärast oma kanditatuuri tagasi. Õhtuleht käis kaheksakümneaastastelt memmedelt küsimas, kas nad tõesti tahavad kohaliku volikogu töös osaleda.

81 aastane Aili on tegus vanadaam, kes on tegev Kambja taaskasutustoa juures ning avab välisturistidele ka kohaliku kiriku uksi. „Ärge mind pildistage, pildistage parem seda alkohoolikut!“ naerab ta lõbusalt ja suunab näpuga täiesti kainele töömehele. Reporteri küsimusele - kas volikokku kandideerisid? - järgneb pikk ja põhjalik haiguste kirjeldus ning konstateering, et kohalikud on Kambja ja Ülenurme valla sundühendamise vastu ning Ernitsa poolt. „Sellepärast allkirja andsingi,“ selgitab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.10.2017
„Naabriplika“ külas käärib: Esna rahva vastuseis külmutas seltsimaja võõrandamise
09.09.2017
Multikulti ja konservatiivsus EKRE moodi: islamimaa aser seisab eestluse eest
08.09.2017
Beatrice pürib Tallinna volikogusse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee