2
fotot
Niitväljal võib golfi mängida palja ülakeha ja püksikuteta ()

Golf on härrasmeeste spordiala, mida on mängitud sajandeid. 

Golfiklubides ja väljakutel on heaks tavaks iga vastutuleva inimese tervitamine või siis näiteks härrasmeestel peakatte eemaldamine klubihoonesse sisenemisel ja tervitamisel. Ülioluline on golfimängu juures etikett ehk siis väljanägemine ja riietus. Enamasti sobivad kraega “polo”-tüüpi särgid ja soliidsed heledad püksid. Teksapükstes väljakule ilmumine oleks skandaal. Aga üldse ilma püksikuteta, tekib õigustatud küsimus, kui vaadata Round Table Eesti laialisaadetud kutset lõbusaks ajaveetmiseks Niitvälja golfiklubis?

Niitväljal võib golfi mängida palja ülakeha ja püksikuteta

Just sellise kutse saatis oma liikmetele laiali Round Table Eesti, kes tähistab RTE 26.golfiturniiri. 

Osale RTE XXVI golfiturniiril ja löö kepp mättasse!

Ja kui kepp mättasse löödud, siis ei tule puudust ka naljast ja napsust, saunast ja afterparty`st kaunite näkkidega. 

RTE klubi liikmed (foto:Urmas Kamdron)

Kes või mis on Round Table?

Round Table on punt noori mehi, vanuses 18-40 eluaastat, ühendav rahvusvaheline liikumine, mille ajalugu sai alguse 1927 aastal Inglismaalt.Tänaseks tegutseb Round Table juba 58 riigis kokku 2275 klubi ning ligi 30 000 liiget. Eestis on 146 tegevliiget ning 13 tegutsevat klubi, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides, Kuressaares, Haapsalus ja Kärdlas.

Round Table on ühiskondliku tegevuse väljund noortele meestele, kes soovivad oma töövälist aega kvaliteetselt sisustada. Selleks pakub RTE liikumine piiramatult võimalusi. Alustades oma kohaliku klubi tegemistes kaasalöömisega ning lõpetades välisreisidega teistesse klubidesse ja üritustele üle maailma. RTE liikmed otsivad alati midagi uut ja huvitavat, mida siis omandada, kohandada ja täiustada. Just nii seisab kirjas RTE kodulehel SIIN.

Kohe näha, et tegu noorte ja aktiivsete vennikestega, kes hindavad head seltskonda ning teavad, et üheskoos tegutsedes saab muuta maailma paremaks! Edu neile!

Lisaks tuleb ära märkida, et juuresolev pilt on võetud kunagisest Palyboy Eesti väljaandest, kus poseerib tuntud pesumodell Kristiina Petina. Huvitav, kas näitsik teab, et ta RTE poiste seas nii populaarne on?

Jaga artiklit

45 kommentaari

H
HeH  /   12:44, 9. sept 2017
jeebus, see on ju paar nädalat vana asi ja juba on ka üritus tühistatyud sest Niitvälja ei luba seda.
P
Pipar  /   12:24, 9. sept 2017
Pildil pole viga. Jääb yle vaid loota, et need ägedad vennikesed foto autori ja modelli käest kenasti luba kysisid ja pildi kasutamise eest autoritasu maksid. Vastasel juhul on tegu labase pätikamba ja vargapundiga.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis