2
fotot
Foto on illustratiivne (Vida Press)

Türgi pealinnas Ankaras on kohalikud koostanud maja haldajale avalduse naise kohta, kel on oma kodus kombeks kanda lühikesi pükse.

Inimesed nõuavad, et naisterahvas tõmbaks sääri paljastavaid pükse kandes vähemalt kardinadki korteri akende ette, vahendab Hurriyet Daily News.

Inglise keele õpetajana töötav naine, kelle nime pole avalikustatud, ütles, et teda on pikka aega jälginud nii naabrid kui ka lähedal asuval ehitusel askeldavad töötajad. Teda on ka ahistatud mitmete sotsiaalmeediakanalite kaudu. Naine on korteris elanud ligi aasta. 

Tagakiusatu sõnul palunud maja haldaja kaebuse peale tal kardinad koduakendel ees hoida, kuid ennekõike ta enda turvalisuse ja heaolu tõttu.

Jaga artiklit

26 kommentaari

S
Saku originaal  /   08:44, 13. sept 2017
Śee pilt paneb loomulikult pihku lööma.Moslemi veel eriti.
N
naine  /   07:27, 12. sept 2017
Tegelikult vaadake tähelepanelikumalt - lühikesed püksid ja miniseelik ei kaunista enamikke naistest, sest jalad ei ole klassikaliselt ilusad. Need riietused on enam-vähem sobivad ainult plikaohtu naistele. Oma kodus õib aga liikuda nii, nagu on mugavam, Kardina võiks akna ette tõmmata, kui just eksponeerimise vajadust ei ole.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis