4
fotot
NATO peasekretär (Stanislav Moshkov)

Mõned päevad tagasi üllatas president Kersti Kaljulaid meid uue julge soenguga ja lasi lõigata enda õlgadeni juuksed lühikeseks poisipeaks.

Staarjuuksur Lauri Pedajal jagub stiilimuutuse kohta vaid häid sõnu: „Lõikasin ise just eile ühele naisterahvale analoogse soengu. Kuigi presidendil on lühike juus, ei ole soeng abstraktne ning on valitud klassikaline lõikus. Väga ilus soeng on, väga kihvt! Võiks isegi lühemaks lõigata, kui julgust on,“ naerab Lauri. 

Lauri sõnas, et Kaljulaid võiks kanda kasvõi pioneeritukka, sest presidendi puhul loevad siiski enim tema teod, mõtted ja väljaütlemised. Ent kui käärid saaks veel käiku lasta, jaguks staarjuuksuril mõtteid küll: „Ma mõtlen, et tukka võiks veidi lihvida – siis oleks tulemus eriti peen.“

Kersti Kaljulaidi soeng tänavu, 20.augustil roosiaia vastuvõtul. Pildil koos abikaasa Georgi-Rene Maksimovskiga (ERLEND ŠTAUB)
Kersti Kaljulaid ja NATO peasekretär Jens Stoltenberg (Stanislav Moshkov)
Kersti Kaljulaid ja NATO peasekretär Jens Stoltenberg (Stanislav Moshkov)

Jaga artiklit

92 kommentaari

M
mina  /   21:32, 10. sept 2017
Võiks ehk lasta teha juurelokki
L
Lentsu  /   21:38, 9. sept 2017
Olen Liisun kanssa samaa mieltä: lyhyet hiukset ja pitkä nenä eivät oikein sovi yhteen. Pitkät hiukset ovat paremmat. Entäpä jos rouva presidentti kasvattaisi hiuksiaan ja kampaaja pehmentäisi niitä ja laittaisi vaikka kevyen nutturan? Rouva presidentti pukee mielestäni kauniisti.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis