5 kommentaari

R
reede  /   19:35, 10. sept 2017
Maal on tähtsam bussiühendus ja tõõ mitte mingi Aabi lõuapuu ilujutt
L
liigne lihtsustus  /   22:09, 9. sept 2017
samamoodi võib lausuda, et põhiline rahvast tühjaks jooksja Tallinna oli Ida-Virumaa. Mujalt Eestist aga mingi agaramalt Soome.
T
toimeulija  /   08:16, 9. sept 2017
Äkki vaataks üle lihtsad asjad, mis teevad maaelu võimalikuks. Jätaks ära kavandatavad automaksud, suhkrumaksud, alandaks kütuseaktsiise, paneks piiri Elektrilevi põhjendamatutele kasumitele, ei kotiks maaapteeke ja lubaks tavaravimid toidukauplustesse müügile. Ka võõrtankiväe ülalpidamine pole ilmselt eriti arukas tegu.
S
sõltub kontekstist  /   21:16, 8. sept 2017
Ääremaastumisel on omad dimensioonid: 1) Küla ääremaastub, kui keegi pole huvitatud seal poodi pidama, 2) (Tööstus)linn ääremaastub, kui teenused ühes töökohtadega (suur)linnastuvad, 3) Suurlinn ääremaastub, kui naabruses asuvad metropolid ja suurlinnad (nagu Stockholm, Peterburi, Helsingi ja Riia) on rohkem atraktiivsed transpordivoogudele.
N
nujah  /   20:19, 8. sept 2017
suht Stalinlik lähenemine- pole inimest, pole probleemi!! Ja selles pole ka midagi imelikku- meie riigijuhid on ju enamuses ikka Stalini kooli jüngrid! Riik ei tee regionaalpoliitikas mitte midagi- istuvad seal Tallinnas kontoris ja vaatavad oma mätta otsas, kuidas Tallinnasse rohkem raha juurde saada väikelinnade ja rajoonide arvelt! Kinnisvarahinnad regioonides aetakse nii madalaks , et seda siis soodsa hinnaga kokku osta, kuna perspektiivi antud kohal lihtsalt pole. Siis Sm x rajab abirahade eest ettevõtte ja teatab töövõitudest!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis