Krimi

Algselt avaldatud kell 10.56 | Täiendatud kell 15.43

FOTOD | Vargad viisid Narva kullapoest ligi 200 000 euro väärtuses ehteid (18)

Maria Rozbaum, 8. september 2017, 13:55
Foto: Politsei
Eile õhtul kella 18.10 paiku varastati Narvas Tallinna maanteel asuvas kaubamajas ligi 200 000 euro eest kuldehteid. Politsei palub abi varaste tuvastamisel.

Veidi enne kella 18.10 sisenesid kauplusesse kaks tundmatut meesterahvast, kes vaba juurdepääsu teel suures summas kuldehteid varastasid. Vargusest teatati politseisse kella 20.30 paiku. Täpne kahjusumma on hetkel veel selgitamisel, kuid esialgsetel andmetel võib see küündida 200 000 euroni.

Seoses eile õhtul toime pandud vargusega palub politsei abi pildil olevate isikute kindlaks tegemisel. Isikud kõnelesid vene keeles, kuid aktsendiga. Praeguseks on välja selgitatud, et isikud võivad liikuda sedaankerega punast värvi Škodaga, millel on briti numbrimärk ning parempoolne rool.

Politsei palub kõigil, kes omavad infot pildil kujutatud meeste kohta või teavad isikute asukohta sellest teada anda uurijale telefonil 357 6048, 5302 5532 või e-posti teelsergei.maslennikov@politsei.ee.

Prokurör Pavel Gordijevski kinnitas, et kullapoe varguse uurimiseks on alustatud kriminaalasi ja praegu käib intensiivne uurimine. „Selgitatakse täpne kahju ning kogutakse tõendeid sündmuskohalt. Uurijatele on abiks ka turvakaamera salvestis,“ ütles prokurör. Kahtlustatavatest on praegu siiski vara rääkida.

Narva politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juht Andres Jaggo sõnas, et koheselt peale teate saamist suundus sündmuskohale patrull, kes juhtumi esmased asjaolud fikseeris. „Eilse teate saamisel oli vargusest juba mõni tund möödunud. See muudab kahtlustatavate tabamise raskemaks, kuna ajaga võivad kaduda niinimetatud kuumad jäljed, mis kurjategijani viivad. Politseid peab süütegudest teavitama võimalikult kiiresti – nii püsib suurem tõenäosus kahtlustatavad kiirelt tabada. Töötame järjekindlalt edasi, et sündmuse asjaoludele jälile jõuda ja süüdlased kindlaks teha,“ lisas Jaggo.

Kriminaalmenetlust viib läbi Ida prefektuur ja juhib Viru Ringkonnaprokuratuur.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee

;