Koolilapsed ja buss. Pilt on illustreeriv. (Margus Ansu / Postimees)

Harjumaal Harku vallas kaebab koolilapse ema tigeda bussijuhi üle, kes ta last bussist küll maha ei tõstnud, kuid "kostitas" väikest reisijat rämedasõnalise sõimuga. 

Neljapäeva päeval aset leidnud juhtumist kirjutab ema sotsiaalmeedias. Kirjutisest selgub, et tema 12aastane laps sisenes kell 13.56 Tabasalust Muraste poole väljunud bussi nr 129 ning ütles bussijuhile viisakalt, et ta ei ole kindel, kas ema ikka jõudis ta kiipkaardile raha laadida. Selle peale vastanud bussijuht sõnadega: "Mine p....e, raisk, selle jutuga!"

Ema kirjutas, et bussijuht ei andnud lapsele võimalustki öelda, et ta võib oma sõidu eest tasuda ka sularahas. Mingil põhjusel sappi täis bussijuht last bussist välja siiski ei visanud. Ema aga jagas juhtumit sotsiaalmeedias, sest ta ei lepi sellise ebanormaalse olukorraga. Tegemist oli Atko Liinide bussiga.

"Ma olen ennegi valda pöördunud murega seoses ülbitsevate bussijuhtide osas, aga tulemus ju ikka sama," kirjutas Facebookis ema, kes lubas vallaametnikke asjast taas teavitada.

Üks teine ema kirjutas, et tema lapsel olid ununenud õpilaspilet ja telefon koju, mille peale bussijuht teda bussi peale ei lubanud. Tegelikult ei tohi lapsi bussipeatusse maha jätta ka siis, kui neil raha ei ole. 

Jaga artiklit

200 kommentaari

O
Olen kuulnud,et suurem osa inimesi avaldavad oma eraelu ja igapäevaseid asju kõigile neile,keda ei tunta!  /   02:16, 10. sept 2017
Õnneks mul pole sotsiaalmeediaga juba ammugi pikka aega tegemist olnud.Ja ehk ongi parem.Igal pool kus ma viibin,paljastavad väga paljud oma isiklikke teemasid inimestega,keda tegelikult õieti ei tunta.Ja seda just kõige rohkem facebookis,twitteris ja kus iganes.Facebooki pole olnud ja ei saagi elu sees olema.Jumal teab mis jama keegi kokku keerab.Tänapäeval ei tohigi enam kedagi usaldada.Usaldada saab ainult iseennast.Kuulata oma sisetunnet rohkem kui teiste omi.
I
inimkonnale  /   19:50, 9. sept 2017
Peetruse esimene kiri 3:Kristlikust ühiselust
8 Aga viimaks, olge kõik üksmeelsed, kaastundlikud, vennaarmastajad, halastajad, alandlikud!
9 Ärge tasuge kurja kurjaga ega sõimu sõimuga, vaid vastupidi, õnnistage, sest te teate, et olete kutsutud pärima õnnistust!
10 Sest "kes armastab elu ja näha häid päevi, see hoidku oma keelt kurja eest ja oma huuli pettust rääkimast;
11 ta pöördugu ära kurjast ning tehku head; ta otsigu rahu ja nõudku seda taga.
12 Sest Issanda silmad on õigete poole ja tema kõrvad nende palvetamise poole; aga Issanda pale on pahategijate vastu!"

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis