Eesti uudised

„Kuuuurija“ pedofiilijaht kompas politseivõimu piire

Kristjan Väli, 7. september 2017, 11:11

82 KOMMENTAARI

x
XXX/ 8. september 2017, 09:34
Katrin Lusti tuleks sellise teoeest karistada ja igasugune saate tegemine tal ära lõpetada sellised lõustad tuleks vangi panna.
k
küsimus???/ 8. september 2017, 01:04
kui Tallinna kool palkas selle õpetaja , kas siis eelmisest koolist õpetaja tausta ei uuritud?! Sakus teadsid kõik , mis kalduvustega see ajaloo õpetaja on...
ü
7. september 2017, 21:28
Üldsõnalist mula oskavad politsei ja prokuratuur ajada küll. Muidugi "seaduses kirjeldatud olukorrad" kuulub paraku vaimuvaeste sõnavarasse, kel on mõistust antud nii vähe kui võimalik. Seega, miks te üldse Politseis töötate, imbekad?
a
Aadu nagu/ 7. september 2017, 17:49
Vaata aga, tembeldavad pedofiili avalikustamise veel suuremaks kuriteoks, kui pedofiilia.
a
Appi!/ 7. september 2017, 17:26
Nõmme kooli direktor Ardi sõnul on tähtsamaid asju kui pedofiilist õpetaja koolis!!!
n
nimetu/ 7. september 2017, 16:59
lastepeded sexivad lapsed valmis ,siis nutavad ,et nende lapsed kuskil peppu saavad
ja astangu kool ongi puuetega inimeste kool ,laps ei tea kah mida ise räägib
k
Kai/ 7. september 2017, 16:55
Kuidas saab hobusenägu veel vabalt ringi liikuda, kui tema arvutis olevat olnud ka imikust pilt. Siin peaks juba häirekella lööma!!! Pealegi arvan, et neid kommionusid on vist kõrgemal pool, kuna sõna ei võeta. Kardan, et see asi piirdub neljale inimesele vaid noomitusega.
p
P e d e k a n t s l e r/ 7. september 2017, 17:20
Mis Sa arvad, mille tõttu see hobusenägu Õiguskantsleri juurde tööle sai ja miks sealt pesast mitte keegi midagi öelda ei söandanud. Kui hobusenägu mitte toetada, siis võib ta hakata lobisema ju. Ma kahtlustan, et sinna ainult sellised tööle saavadki.
h
heili/ 7. september 2017, 21:42
UKs oli ju ka kogu prints Charles'i sõpruskond eesotsas "lasteabistaja" Jimmy Savile'ga pedofiilid. Meeletu ringkaitse ja inimesed lihtsalt ei usu, et nii kõrgetel kohtadel, nii haritud vms saaks selliste perverssustega tegeleda. Ei taha ette kujutadagi kuidas meil see olukord on. Reformi kaitse on ikka tugev.
p
POLITSEI/ 7. september 2017, 16:55
Peab tegutsema seaduse raames,aga Lust tormab ilma kohtu- või prokuröri loata võõrasse korterisse ja filmib ja uurib arvutit. Kui üks politseinik seda teeks,siis lastakse ta lahti,aga Lust on au sees.Ei saa tegutseda tunnete mõjul ja vaid ühe erivaJjadusega LAPSE JUTU PÕHJAL

a
Anaalseks ei ole tabu!/ 7. september 2017, 16:36
Politseinikud eelistavad inimestelt trahve välja peksta tegelike süüdlaste korralekutsumise asemel. Politseile esitatud avaldused jäävadki jaoskondadesse vedelema. Tegelikku juurdlust ei teostata. Paremal juhul saavad kannatanud mailivastuse, et teie avaldus on registreeritud blä - blä. Sellega asi piirdubki.
p
Pureva/ 7. september 2017, 15:19
Mida õhtulehe sensorit ?
isegi sõna imbe tsill ei lähe läbi. Deb iilid !
p
Pureva/ 7. september 2017, 15:18
/...Pelgalt väited, mille tõesust ei ole võimalik kohapeal kontrollida, ei ole alus kellegi kodu läbiotsimiseks.../
Kuidas ei olnud võimalik kohapeal kontrollida ? Pimedad, idi oodid või imb etsillid ?
r
reality bingbing/ 7. september 2017, 14:57
Laste rüvetamine ei toimugi ainult pühamatest pühamate kirikupappide tagatubades, vaid ka täiesti ilmalike pervertide saunades.
Eks need õudused ole juba sajandeid kestnud, nüüd hakkab lihtsalt asi välja tulema, kuivõrd kohutav on tegelikkus.
a
Appikarje/ 7. september 2017, 14:43
Asjaosalised instantsid, kas ärkasite?
t
tõnu/ 7. september 2017, 14:40
mis maa see on kus kender tahetakse väljamõeldise eest iga hinna eest vangi panna aga jubeda teo sooritanuid perverte ei panda vangi ja nad hängivad vanalinnas edasi noorte poistega?
x
x/ 7. september 2017, 14:59
Tuletan meelde Kalle Klandorfi kunagist meenutust kus ta tõi näite, et üks asjaosaline läks parema meelega vangi kui näitas oma kaaslaste poole kel ühiskonnas mõju oli. Kartis siis seda mõjukust.
Meenub veel, et ühe pedofiilias karistatu kortris Kadriorus tegutse smingi perekaitse liit ja asja ilmsikstuleku aegu taandusid mõned poliitikast.
Kuna tegevus on ilmselt osade ühiskonna võimekate liikmete tegevusala, siis pigem usun, et on toetajaskond neile kes vabaduste ja "üha jätkamist vajava revolutsiooni" sildi all oma huvides pedofiiliat legaalseks püüavad muuta.
Sama mis kokaiini tarbimisega - saab siis lugupeetumaid tarvitajaid kimbutada....
1
14:40 Sel juhul../ 7. september 2017, 15:06
Ehk on Kender asjast nii sillas, et ei suuda omale hoida seda õnnetunnet? kuidas ta muidu ülima täpsusega seda akti lastega kirjeldada oskab ja suureks kunstiks peab? Ei ta ole nii süütu midagi, mis ta sinna Inglismaale redutas siis kähku?
e
et siis/ 7. september 2017, 13:17
lapsevanemad pole direktorile küsimusi esitanud, sest on tähtsamaid asju, kui pedofiil lastega tegelemas? vaat siis.
n
närige muru/ 7. september 2017, 12:59
Rahvas sai teada, et lapsi tegelikult keegi ei kaitse kui seda ise ei tee. Justiitsministeeriumi ametnik irvitas ainult laste vägistamise jutu juures, politseinikud ei teinud üldse midagi ja laste ombudsman ei vaevunud isegi kommenteerima. Ühesõnaga- rahvas närige muru koos oma lastega.
v
Valime EKRE/ 7. september 2017, 17:07

i
Indrek2/ 7. september 2017, 12:57
Elementaarne ju, et peale péderaste tahavad ka pedofiilid (keda võimukoridorides arvestataval hulgal liikumas) kapist välja tulla. Sellepärast seda "võrdsust" meile pähe määritaksegi.
v
v/ 7. september 2017, 12:56
Aga see fakt, et saatejuht ise seadust rikkus, sisenedes nõusolekuta eravaldusesse?
o
oiii kulla inimene/ 7. september 2017, 13:37
Kui tegu oleks minu lapsega, siis ma ei ootaks saatejuhi sisenemist, vaid reageeriks selliselt, et pedofiilil jääks sellised teod ajalukku. Mida sa siis arvad, et laste elu ja tervis on ohus, siis peab veel ootama midagi, mida siis?!
1
12:56/ 7. september 2017, 13:53
Ühe sõnaga sina ütled, et polnud pealtnähtud, ehk tõendit. Ja kuidas sa selle tõendi siis saaksid, helistaksid ette ja käes???Kuritegu käsil aga segada ei tohi, nii või? Ära rohkem joo, jaburamaks veel lähed, või on ka põhjust kartmiseks?
t
Tule taevas appi???/ 7. september 2017, 12:56
Kui mitu aastat see jubedus juba käinud oli(majarahvas teadis ju), seni polnud keegi huvi tundnud ja nüüd äkki on veel Lust kurjategija?Mis teil seal riigiaparaadis küll viga on? Kas 21.sajand ongi selliste paradiis, keda puutuda ei tohi? Nagu näete, ehmus Reimogi ära, et paljastati homode kasvulava peidupaigad.Sealt siis need geenid alguse saavadki, mitte sündides kaasa. Enne lapsukestele pai ja kommi, sealt edasi ikka kaugemale aitamiste tähe all.
k
Küllap oli / 7. september 2017, 13:33
Reimogi ummi usin õpilane olnud, oli keda kaitsta. Tema on see õnnetu tütarlaps, kes saunalavalt juba isakesi kaitseb.
i
Indrek2/ 7. september 2017, 14:15
Reimo jaoks oli saunaonu oma ilmselt liiga lühike?? Na väljaveninud teine juba...
r
Reimo.../ 7. september 2017, 22:59
....on väljaõppe saanud oma isalt.
k
Kuri/ 7. september 2017, 13:39
Selge see, et võimu- ja uurimiskomisjonis on sellistes kohtades oma käpp!
m
Maali/ 7. september 2017, 12:50
Politsei võtku see Lust sinna tööle. Ta sobiks sinna ja hakkaks tööle salakuulaja-nuhina!
E
@Maali/ 7. september 2017, 14:00
Ei ta taha sinna tööle minna.Seda ei tohi,toda ei tohi.Ja pätt irvitab näkku.
s
sherlok/ 7. september 2017, 12:44
Politseiuurimine, mille väidetavalt Lusti sekkumine ära rikkus, viiks asja kunagi ehk isegi kohtusse, kes aga pedole ainult häbi-häbi teeb, Kuuuurija aga avas rahva silmad - see on pedole suurim karistus, kui teda ymbritsevad inimesed, kes teavad temast koik ja vastavalt karistavad teda ise erinevalt kohtust.
x
x/ 7. september 2017, 12:55
Meenutagem Euroopa parlamendi roheliste fraktsiooni juhi Daniel Cohn Benditi lugu.
Varasemal poliitikukarjääris, äärmusvasakpoolsena arvas ta et aeg pedofiilia legaliseerimiseks on küps. Ta eksis ja taktikalistel kaalutlustel tõmbus tagasi.
Pariisi 68 aasta põlvkonna revolutsionäär läks isegi tööle lasteaeda.
See on üks nä´ide vasakpoolsete lakamatust revolutsioneerimispüüdest, mis igal juhul jätkub.
Näiteks Saksamaa ja Soome vasakpoolsed roheliste fraktsioonist soovivad praegu legaliseerida polügaamiat.
Poliitikute kohustuslik retoorika on järjest vasakpoolsem parteidest olenemata.
Et pidurdada valitsevat vaikivat "vabaduste" soosimist poliitikute poolt ongi vajalik avalik vastuhakk koos paljastustega mida politsei suht formaalselt käsitleda saab.
Siseministriks on meil praegu sotsialist.
p
prokurör/ 7. september 2017, 12:42
ah ei viitsi niisuguse jamaga tegeleda ja üleüldse, ega kellelgi pole pükse vägisi rebadele tõmmatud..ja kui ongi, siis on seda väga raske tõestada! Ooooeh, uni tuleb vist peale!
1
12:42 / Kas../ 7. september 2017, 13:05
..see on siis nüüd kommionu nutulaul? Mida pole pealt nähtud, seda pole olnud, vähe sellest, et kogu naabruskond teab, mis seal toimub. Lust ei tohtinud ju ka näha, nüüd panevad tema vangi. Ühe poisi appikarje telefonis pole siis ka tõestus? 21.saj. ootame siis seni, kui seda tänaval kõigi silmeall teha lubatakse, liberaalsus ennekõike või???
p
prokurör/ 7. september 2017, 13:42
Oh vaesekest küll!! Sa ei saa naljale üldse pihta! Isver-see oli ju irooniaga kirjutatud, aga noh niisugused on meie inimesed! Ilusat päeva ja lapsed, võõrastelt onudelt ärge kommi vastu võtke! :)
u
Urmas/ 7. september 2017, 12:38
Et asitõendeid ei saaks hävitada, on Politseil õigus ka koheselt teostada läbiotsimine ja asitõendite võetus, mille kohta koostatakse vastavad dokumendid ja nendest toimingutest informeerittakse prokuratuuri ja kohust, kelledel on omakorda seadustada eelnimetatud toimingud või tunnistada ebaseaduslikeks ning toimingute läbiviijaid karistada vastavalt seadusele.
t
timukraat/ 7. september 2017, 12:36
Meil on seaduse järgi rahva aga mitte politseivõim. Või kuidas?

s
sherlok/ 7. september 2017, 12:20
Politsei on puuk maksumaksja rahakotil, sönaöiguseta ja seadustega teovöimetuks muudetud riiklik organ, mis ei garanteeri inimestele mingt julgeolekut, rääkimata päti karistamisest. Pedofiilia, nagu ka vargused ei ole eestis karistatavad, kuna need ei ole mitte kuriteod, vaid elustiil.
m
Mis menetlus?/ 7. september 2017, 12:19
Pedofiilil on arvutis süüd tõendav materjal, mille saab kätte iga Juku, ilma salasõnagi vajamata. Aga politsei, näe, menetleb! Mis toimub Eesti riigis? Kas tõesti ringkaitse nii vägev, et kuriteo avastaja kohta algatatakse süüdistus? No tuleb minna mäele! Vastasel korral võib pedofiilidele lisanduda 101 seaduslikku, puutumatut pedofiili.
r
Roman/ 7. september 2017, 12:28
Kas garanteerib, need pole sinna sokutatud? Selle jaoks ONGI menetlust vaja, et GARANTEERIDA tõendusmaterjalide originaalsus, et saaks PÄRISELT tõestada, et ONGI PÄRIS kuritegu.
m
ma ei saa neist kiunujatest aru/ 7. september 2017, 13:18
Seekord ilmselt tõesti oli tegu pedofiiliga. Aga järgmine kord kaeban ka mingi suvalise inimese peale, küll siis Lust sisse trambib võõrasse elamisse. Võibolla on see just mõne "Mis menetlus?" tegelase kodu, siis on jälle vastupidine häda ja vingumine või?
t
tuupolr/ 7. september 2017, 19:35
kas nägid kedagi 14.aastast seal? miks sa arvad, et tegu pedofiiliga? ega kollast ajakirjandust ei saa usaldada. juttude põhjal kedagi kinni õnneks EVs ei panda. vastasel juhul võiks kõik kommentaatorid omakohtu õhutamise eest kinni panna.
d
Delfi kaitseb ajakirjanikku/ 7. september 2017, 12:05
Ja kustutab LUSTI süütegu hukkamõistvad materjalid
1
12:05 Aga/ 7. september 2017, 13:09
loomulikult, peabki kaitsma. Et siis veel üks jõhkard võiks oma õigusega tõe mutta tampida, unista edasi....
j
ja/ 7. september 2017, 14:21
milline on siis Lusti süütegu? p e r v e r d ile koha kättenäitamine?
e
Eino Taruk/ 7. september 2017, 12:05
"Ebaseaduslikult saadud tõend ei ole kohtus pädev,"
Ei pea siiski paika. Paljudes Euroopa Liidu riikides vahistati ja mõisteti süüdi pedofiilid/pildivaatajad FBI Operatsiooni "Pacifier" raames ebaseaduslikult ja teadmata viisil hangitud süütõendite põhjal. Võimalik , et ka eestis.
r
Roman/ 7. september 2017, 12:30
Ma pakun, et FBI-l oli kohtuorder selle operatsiooni jaoks. Kas sa oma väidet tõestada saad?
e
Eino Taruk/ 7. september 2017, 13:27
Mina? Isegi FBI ei tõesta omi väiteid vaid pigem loobub kohtuasjast. Seesama süüdistusmaterjal mis USA's läbi ei lähe kõlbab Euroopas süüdimõistmiseks.
e
Eino Taruk/ 7. september 2017, 13:28
uuri ise. Võtmesõnadeks Opreation Pacifier, Darknet, Paypen, NIT
e
Eino Taruk/ 7. september 2017, 13:28
r
Roman/ 7. september 2017, 14:53
e
Eino Taruk/ 7. september 2017, 19:06
Hästi. Ütlen nii palju, et FBI'l ei olnud seaduslikku õigust tuhandetesse arvutitesse häkkimiseks, kasutades selleks , VÄIDETAVALT, viirust ja brauseri turvaauku. Turvaauku ja viiruse iseloomu keeldub FBI avaldamast, isegi kui kohus seda nõuab. Selliselt hangitud materjal ei ole USA's kohtukõlbulik.
h
heh/ 7. september 2017, 12:03
Kus nüüd see süüdistaja Pähkel või kes iganes on, ahh??? Väga silmakirjalik ja nõme!
s
seaduskuulekas kodanik/ 7. september 2017, 11:58
"Kui inimene näeb midagi ebaseaduslikku, tuleb sellest kohe teavitada politseid. " Õige!
Politsei paneb teate järjekorda ja kui tal enne pensile minekut aega üle jääb, siis tegeleb sellega.
p
7. september 2017, 12:03
Paneb kalevi alla ja sinna ta jääb.
r
rott/ 7. september 2017, 12:41
Meneteltakse lauasahtlis, kuni aegub...
n
7. september 2017, 13:26
Niipea kui helistad pannakse hoopis sinu nimi kirja.
h
Hiljuti lugesin anekdooti./ 7. september 2017, 14:04
Kahjuks tõsielumaigulist.
Inimene helistab politseisse ja kaebab,et röövel ähvardab teda püstoliga.Politseist vastatakse,et otsest ohtu teie elule ju ei ole.Helistage siis,kui ta teid maha laseb.
Mu naine on ise umbes taolist suhtumist kogenud.
k
Kuuuurija/ 7. september 2017, 11:57
võiks Kuressaares kah üht pedofiili jälgima hakata!
s
saade näitas/ 7. september 2017, 11:56
pedofiilidel on kaitse väga kõrgel, sellest ka politseitegelaste hambutu jutt ja käitumine, geijuristi ärplemine ja pedofiili kaitsmine ning kohtu poolehoid viimastele, ei imesta kui lõpuks saatejuht ise kinni pannakse
J
*/ 7. september 2017, 12:00
p
7. september 2017, 12:03
Politsei ütles ju, et selle Lusti käituminerikkus uurimist. Politsei oli kõige sellega kursis ja uurimine käis. Et kohtusse viia,selleks ongi politseil vaja koguda tõendeid, mitte ei saa kedagi trellide taha pista kellegi suusõnalisest jutust. Teil, kes isikute õigustest ja sellest, kuidas menetlused toimivad midagi ei tea, on tõepoolest lihtne öelda, et midagi ei tehta ja politsei on saamatu.
e
Ei.../ 7. september 2017, 12:10
...ole ju politsei saamatu .Pe de paraadil väänasid kohe mehe pikali,kes julges protestida pe de de vastu.
t
Teame, teame,/ 7. september 2017, 12:14
kuidas menetlused toimuvad. Poleks Lust sekkunud, ei teaks me tõesti, kas menetlused üldse toimuvad.
1
12:03 /ütles, ütles.../ 7. september 2017, 13:17
See menetluse jutt on tagantjärele tarkus, polnud tahtmistki seda teha aga ennast peab ju kuidagi õigustama. Selliste vastu tulebki "RAHVA OMAKAITSE" luua, riigil on nendest suva, miks neid muidu nii palju on? Üks süüdimõistetu kõndis öösel ohvriga vanalinnas ringi, ei ole siis veel riik saamatu või?
j
jäävadki uurima/ 7. september 2017, 12:08
igatahes lust tiris pedofiilid avaliku meediapeksu kätte, politsei "uurimine" vaid summutab asja, nägime kõik kuidas kõrges riigiametis olnud pedofiil vangla asemel oma voodikaaslasega mööda linna lõbutses
k
kõrge riigiametnik?/ 7. september 2017, 13:28
kes?
lihtsalt küsin, et KA teada saada. ei loe eriti tihti homo-uudiseid...
1
13:28/ 7. september 2017, 14:02
Õiguskantsleri Madise nõunik, nime ei püüdnudki meelde jätta, mille kohta ametnik vaid naeratas ja öelda polnud midagi. Süüdimõistetud aga kõndis kesklinnas oma noore poisikesega edasi. Eks neid jagu igaks õhtuks uus.
v
vastuse eest/ 7. september 2017, 14:22
t
to 14:02/ 7. september 2017, 14:23
e
Eino Taruk/ 7. september 2017, 12:15
Kusjuures tegelikult on tõesti nii. Samal ajal kui uhkeldatakse pildivaatajate ja masturbaatorite liistuletõmbamisega käib kõrgemal tasemel tõeline tegevus ;?

1
123/ 7. september 2017, 11:54
Lust sai oma sensatsioonilise loo, mis ongi selliste kollaste saadete ainus eesmärk. See, et see võib reaalse juurdluse pekki keerata - sellele oleks pidanud kohe mõtlema või vähemalt ajakirjanikuna end kurssi viima, kuidas asjad käivad. Ainus hea asi, mis sellest tuli oli see, et nüüd teavad inimesed nende pedode nimesid ja nägusid ja loodetavasti tehakse nende elu põrguks. Ehk ongi see hullem kui kongis mugavalt inimeste ees peidusistumine,
a
Aga/ 7. september 2017, 15:37
See oligi ju eesmärk! Mis uurimise pekkikeeramisest sa jahud??
e
Ei imesta/ 7. september 2017, 11:42
r
Roman/ 7. september 2017, 12:31
Ära pealinna küll tsiteeri, kesik.
s
7. september 2017, 13:48
Sama võis lugeda kõigist meedia kanalitest, kui politseis suurkoondamine käis.
n
Nii oligi./ 7. september 2017, 12:57
Pugejad ja pealekaebajad tõusid ametiredelil, ka läbi voodi sai parema koha mõnigi blondiin.
Saades juhtivatele kohtadele, hakkasid sellised soosima omasuguseid ja neid edutama.
Selle tagajärjel filtreeriti tegelikult sobivate isikuomadustega ja arukas kaader välja ja samas ka söödi välja.
Rumal arukat, eriti kordades endas arukamat alluvat ei kannata.
a
arvamus/ 7. september 2017, 11:26
Kõige kummalisem selles loos oli õiguskantsleri käitumine.Me maksame kõrget palka inimesele,kes ilmselgelt oma tööga hakkama ei saa
a
Al/ 7. september 2017, 12:04
Mind pani samuti imestama kuidas keegi õiguskantsleri meeskonnast ei julgenud midagi öelda,isegi ei andnud näole ennast.Jäi mulje et sellel Konsal on väga palju salajast materjali mida kasutada kantsleri vastu.
j
7. september 2017, 12:06
Ja, kes on LASTE OMBUTSMAN!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee