20 kommentaari

L
Lapsed aidaku ise oma vanemaid!  /   17:27, 25. sept 2017
Kas töesti on vaja abiraha neile pensionäridele, kelledel on lapsed olemas???
Mina arvan, et see oleks töeliselt alandav vötta vastu raha meie vaeselt riigilt. Kindlasti paljudel lapsed töötavad körgetel kohtadel ja vöibolla isegi välismaal. miks nad ei aita siis oma vanemaid. Iseasi, kui inimesed on üksikud ja invaliidi, neid peaks küll riik rohkem toetama..
  /   11:56, 20. sept 2017
Töötavatele pensionäridele toimetulekutoetus??? Mis riik see on, kes labidaga raha loobib?
M
muig  /   22:57, 17. sept 2017
no mida te vingute siin, pole te ju kunagi saanud seda mida ühtse-venemaa-koostööpartner-K-kriminaalerakond teile lubanud on. miks siis seekord teisiti peaks olema? kes teist tegelikult K-kohukest maitsta sai? lõpetage vingumine ja hakake aga koguma raha jeedikule veel mõne jala jaoks ja kui vaja siis ka rattale abirataste jaoks.
Ü
Üksi elav penskar   /   16:41, 16. sept 2017
ei teagi, kas ta noorim laps, kes mituteist aastat tagasi omale majaosa ostis, kirjutas ennast lapsepõlve kodust välja või on tema, koos oma mitmete elukaaslastega ikkaveel majja sisse kirjutatud!? See laps ei teagi, kas ja kuidas ema elab, kas ta abi vajab! Vanemad lapsed, kes elavad väga kaugel, käivad oma võimaluste piires abiks. Eks peab siis oktoobrikuud ootama, et teada saada, kas olen seda näpuotsaga antavat abi väärt. Meie linnas ei saa ükski penskar mingit sünnipäevatoetust, pole ju ka sellist valimisvõitlust kui Tallinnas! Ja veel, tean inimest, kes ei kirjutanud elukoha vahetamisel (abiellus) Tallinnast ennast välja, kuna seal makstakse penskarile sünnipäevatoetust! Ja nüüd saab ka veel üksiku penskari toetust, olgugi, et see ,,üksik,, abiellus! Kaks kärbest ühe hoobiga, pole paha!
O
olen pensionär ja elan üksi,  /   18:38, 12. sept 2017
lapsed on aga minu juurde sissekirjutatud, sest elavad üürikorterites teistes linnades ning üürileandjad ei lase sisse kirjutada.Nüüd jään võiraha lisast ilma.
I
inimene  /   00:03, 8. sept 2017
Paljud pensionärid elavad üksi ja nende lapsed on sisse kirjutatud tema korterisse. Sellega siis ei saa nad sandisentidele mingit lisa. Ratta valitsus tuleb maha hääletada. Lubas pensionite suurt tõusu. Nüüd kõik elavad veelgi vaesemalt. Lubas presidendi otse valimist. Seda ei tule. Esimesel valitsemise päeval ütles kohe, et E valimine jääb. Nüüd udutavad ja valetavad.
  /   20:27, 7. sept 2017
Register on olemas ja selle järgi saadetakse näiteks peagi valijakaardid elanikele koju.
P
penskar  /   18:32, 7. sept 2017
Selline raha jaotamine on äärmiselt ebaõiglane. Kui anda, siis kõikidele pensionäridele, kelle pension on alla teatud summa. Aga antakse ka nendele pensionäridele, kes registrijärgselt elavad üksi, kuid elavad koos kellegi pereliikme või elukaaslaega. Ka antakse seda toetust nendele, kes töötavad. Kas see on õiglane? Ja need pensionärid, kes tõesti elavad üksi, aga registri järgi
on keegi veel registreeritud tema juurde, see ei saa. Sellist ebaõiglust KÜLL EI OLEKS OODANUD.
N
no tule taevas appi!  /   13:39, 7. sept 2017
Kas inimesed ongi nii juhmid? "... sest riik pole seni mitte kuidagi nõudnud registrite korrasolekut, aga just selle alusel jagatakse toetusi"...Kas see pole mitte ISEENESESTMÕISTETAV, et inimene hoiab ISE oma asjad korras! Riik ei pea kogu aeg ja kõiges takka torkima.
  /   17:52, 7. sept 2017
nii see tõesti õige on , kuid puudega olevaid aidake nati ...
R
riik  /   09:45, 7. sept 2017
Kui ei ole riigiga rahul, kaeba valitsusele!
J
Juku  /   17:53, 7. sept 2017
kohe teen seda
H
Hihhii  /   06:24, 7. sept 2017
5 kuu nõue on sellepärast, et taadid kõrvalt ei olnud nõus kauem sugulaste juures redutama. Peale oktoobrit võib jälle tagasi tulla.
Nali naljaks, aga järgmine rahvaloendus pidigi tulema registritepõhine, aga kui registritaga on nagu on, siis rahva arv võib kujuneda krt teab milliseks.
K
Kui riik  /   20:25, 6. sept 2017
siiralt soovib aidata neid pensionäre, siis aidaku ka korralikult kaasa, et registrid vastaksid tegelikkusele. Mis kasu on registritest, mis valetavad? Meedias oleks pidanud õigeaegselt ja korduvalt reklaami tegema nende just nende registrite osas...
S
sooviks teada  /   19:03, 6. sept 2017
Kuidas ma saan üldse teada, et kes minu korterisse sisse on kirjutatud? Seda ei saa ju kuskilt järele kontrollida.
  /   19:37, 6. sept 2017
Saab küll.
Ü
üks  /   19:03, 6. sept 2017
Kui register võetakse aluseks, siis on riigil järjekordne kokkuhoid. Tegelikult üksi elav vanainimene kellegi asjapulga loogika järgi seda raha ei saa. Loodame, et idee autor saab ikka premeeritud.
*
*****  /   18:54, 6. sept 2017
Kui minul on midagi riigilt saada, aga minu teadmatusest võib asi katki jääda, siis riik mulle meelde ei tuleta. Kui riigil on minult midagi saada, aga minu teadmatusest võib asi katki jääda, siis riik tuletab oi kuidas veel meelde.
V
vanarahvas  /   17:29, 7. sept 2017
arvas, et kellel janu, sellel ka jalad.
S
su   /   18:46, 15. sept 2017
jutt on nii jumala õige,kui veel olla saab,olgu või 1 sent riigil saada,aina kõllab,aga kui penskaril oli õigus sünnipäevatoetust saada,ei keegi leidnud seda tel numbrit üles,millele helistada

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis