11 kommentaari

R
Radist  /   02:45, 7. sept 2017
Tere, Õhtuleht, üle hulga aja! Viimati kommenteerisin siin vist aastal 2014. Kuna teema on Koreast, üritasin täna omalt poolt mingit mõtet lisada. Suur oli aga üllatus, kui mulle selle peale nähvati "teie kommentaar läheb modereerimisele". Kas mingi uus mood? Vabandust, Õhtuleht, aga sel juhul nägemist! Aastani 2020,
Ä
Ära nii kaugele luba!  /   12:56, 7. sept 2017
Ennem on Õhtuleht õhtal, saad juba varem kommenteerida. Aga nahaalseks on see leht läinud küll.
R
Radist  /   02:30, 7. sept 2017
Olen Korea RDV-d ja Korea Vabariiki võrrelnud 30 aastat. Saksamaa taasühines, Vietnam peale pikka sõda samuti. Üks rahvas, üks keel. Ehk nagu ütlevad eelpoolnimetatud sakslased: ein Land, ein Volk. Aga mis on neil korealastel omavahel kana kitkuda?
.
Võtame näiteks autotööstuse. Põhjas vuravad ringi vaid laenu-mercedesed ja fordid. Samal ajal kui Lõunal on koostöötehased isegi ameerikas ja inglismaal, nimetustega Sang, Hyundai, Kia, Daewoo. Kui see pisidetail ei näita tööstuspotentsiaali, siis mis veel?
T
tähelepanek ja küsimus  /   23:47, 6. sept 2017
Aga Soome nii ei mõtle Venemaa suhtes,Kas nimetame siis seda riiki Venemaa mõjuagendiks ja rakendame muud Eestis kõlavat sõnavara selle riigi kohta.
K
kahepealine kull  /   23:23, 6. sept 2017
punastest asi kaugel tegemist ju ikkagi kahepealise kulliga...
K
Kahepeane kull on pärit tatari-mongoli riigilt..  /   09:14, 7. sept 2017
Sellest ajast on Kremlis ka Monomahi müts. Midagi pole uut siin ilmas.
K
Kalle (56)  /   18:14, 7. sept 2017
Monomahhi müts oli algselt kalliskividega kaunistatud hinnaline tübeteika, mille Batu-khaan annetas oma ustavale vasallile Aleksander Nevskile. Hiljem lisasid venelased mütsile karusnahad, ristid ja muu õigeuskliku atribuutika.
Q
Qwert  /   21:57, 6. sept 2017
Põhja-Korea võib ju ärbelda oma oskustega tuumarelvastuse asjus, kuid mäletamist mööda tal nagu territoriaalseid pretensioone naaberriikidele ei ole. P-Korea on siiani teatanud, et kõik need raketikatsetused on vaid kaitse eesmärkidel tehtud. See, et antud oskused ja komponendid võisid pärineda kõige demokraatlikumast (loe: korrumpeerunuimast) riigist nimega Ukraina, ma isegi ei kahtle. Sealt võid osta sellist tehnikat küll ja küll, muust kraamist juba rääkimata. Venelased seda juba ei teeks, sest nende järele nuhitakse niigi tugevalt. Nii, et ...
I
Iroonman  /   20:46, 6. sept 2017
Kas autor loendaks üles, et kuimitu ja kus ja millise koosseisuga neid läbirääkimisi peetud on? Kunagi visati üles ettepanek, et Põhja-Koreaga tuleb asju ajada läbirääkimiste laua taga aga mulle küll kummastub, et sedasama "läbirääkimiste lauda" pole kumbki osapool üles seadnud. Nüüd siis leitakse, et "läbirääkimised pole tulemusi andnud"
V
vatnikutel  /   20:01, 6. sept 2017
on vesi ahjus - varsti on jalle yks diktaator vahem,kim jun.
A
Americap...  /   19:22, 6. sept 2017
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
M
Mx35  /   19:52, 6. sept 2017
Tee siis seda Put...i pildi ees.. Ja palu et ta vabandaks oma naabrite okupeerimise eest... MH17 eest on kõik tegemata.. Süürias tehakse sama opositsiooniga mida omal kodumaal.. kedagi loobitakse rohelisega.. Ja kogu aeg vale vale .. ka tulevase lääne õppustega on valet kui palju.. Palu talt rahu ja vabandust nõukogude venemaa kurjuse tegemiste eest kelle järglane ta on

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis