Armastatud laulja Marju Länik tähistab täna 60 aasta juubelit, mispuhul palusime Õhtulehe lugejatel valida tema repertuaarist lemmikuim. Selleks osutus koos Jaak Joalaga lauldud duett „See öö on armastuse aastapäev“.

„Karikakar“, mis valiti Raadio 2 konkursil „Saja aasta hitt“ võidulooks, jäi lugejate häälte kohaselt kolmandaks. Teisele kohale tuli „Päikesemaa“.

Õhtulehe lugejate lemmik esikümme:

1. „See öö on armastuse aastapäev“

13. „Tunnete keel“

2. „Päikesemaa“

3. „Karikakar“

4. „Ikka jälle“

5. „Varjude mäng“

6. „Jää kauaks mu juurde“

7. „Taas löövad kellad (On kuskil pulmapäev)“

8. „Ma olen ju naine“

9. „Naerdes ja naeratades“

10. „Vaid üks mees“

Järgnesid järgmised Marju lood: „Tunnete keel“, „Kellel peatub mu pilk“, „Ükskõik“, „Tantsukingad“, „Mind kuula sa“, „Ring ümber kahvatu kuu“, „Veerev kivi“, „Vasta, kui küsin“, „Vajan su kätt“ ning „Mööduv on kõik“.

Kommentaarides mainiti ära ka „On üks meil hing“, „Suvekuninganna“, „Teed me ümber“ ning „Mäng“.

Juubeli eel avaldas Marju uue singli, mis kannab nime „Süda silmades“.

Jaga artiklit

21 kommentaari

O
olev  /   19:57, 8. sept 2018
õhtuleht oleks võinud panna üles Läniku lasteaia aegse pildi,milleks see teater
A
Aadu  /   15:50, 8. sept 2017
Jah, väga, väga kahju, et Marjul lapsi pole. Ei tää kas ta seksist üldse midagist teab ja seda seksivärki üldse teha sai, sest kogu aeg pead sa laulma, laulma ja laulma, ikka karikakar ja karikakar.Kõik lapsed on ikka üles kasvatatud, kas seda raha on või ei ole. Küll Eesti riik oleks ikka Marjukest ka aidanud.Minu teada oli Marjukesel lapse asemel kutsuke, kelle ülalpidamiseks kulub väga palju raha ja kui ta on veel eri tõug, siis seda soetada, ei kujuta ette palju see maksta võis. Meil kõigil oli väga kahju kui see kutssu otsad andis ja ära saatmine oli väga kallis

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis