Eesti uudised

SAVISAAR LOEB, 2. OSA | Kohtu ette astunud eksmeeril käsil uus raamat (1)

Õhtuleht.ee, 5. september 2017, 14:44
Savisaar kohtus.Foto: Martin Ahven
Harju maakohtu istung võib olla väsitav, kui sind süüdistatakse korruptsioonis, mistõttu on Tallinna eksmeer Edgar Savisaar haaranud saali kaasa fantaasiaromaani. 

Savisaare näppude vahel leidis sel korral oma koha Indrek Hargla klassikaline põnevuskomöödia ja kelmiromaan „French ja Koulu”, mis võitis ka Eesti ulmeauhinna „Stalker”. 

Savisaar kohtus.Foto: Martin Ahven

Romaani tegevus toimub retro- ja etnohõngulises Maavalla riigis, mis asub kummalises maailmas, ning kus teaduse ja tehnika kõrval on endiselt olemas ka võlukunst. 

Augusti alguses oli Savisaarel käsil teine põnevusromaan – ta sirvis hoolega Kalle Käsperi Tammsaare romaanipreemiaga pärjatud raamatusarja "Buridanid" 8. osa.

Savisaar kohtus 10. augustil. Foto: Tiina Kõrtsini

Romaanisari kirjeldab Buridanide perekonna nelja põlvkonna lugu läbi 19. sajandi Venemaa kuni 1980. aasta suvepäevani. Tegevus toimub muuhulgas nii Moskvas kui Tallinnas.

Samal teemal

19. september 2017, 11:42
FOTOD | SAVISAAR LOEB, 3. OSA: Hargla romaan kustutab eksmeeri ulmejanu
5. september 2017, 12:07
Savisaare protsess jätkub: Savisaar maksis Urmas Sõõrumaa pojale üürikorteri eest vaid sularahas
10. august 2017, 13:19
FOTOUUDIS | Savisaare kohtulektüür: eksmeer sirvis auhinnatud teost

1 KOMMENTAAR

i
idealist 5. september 2017, 18:23
Oh seda romantikut ja fantaasialembet linnapääd(endist). Veid. on see, et mees teeb trikke teadlikult. Et nigu trikimees algusest pääle.Eesti vabanemise algusest peale ja need suured sõnad rr. ja meie töime teile vabaduse, on need lihtsalt vaht sõnades?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee