3
fotot
Sharon ja Ozzy Osbourne (AFP)

Kui mullu mais tuli ilmsiks Ozzy Osbourne'i salasuhe Los Angelese juuksuriga, ähvardas abikaasa Sharon ta maha jätta. 64aastane Sharon andis küll rokkarile andeks ning nende kauane liit jäi püsima, kuid nüüd tunnistab ta, et on pidanud ühise elu jooksul paljugi alla neelama.

Armukesi polnud tema sõnul mitte üks, vaid lausa kuus. 

„Neid oli kuus: mingi vene teismeline, siis Inglismaal massöör, meie siinne massöör, ja siis meie kokk ... Tal olid naised eri riikides,“ vahendab Mirror Sharoni sõnu.

Rokimatriarh annab mõista, et tema mees võis süttida iga seelikukandja peale. „Põhimõtteliselt on lugu nii, et kui oled naine ja teed Ozzyle seljamassaži või kärutad talle toitu ette, siis Issand aidaku sind!“

Sharon sai Ozzy ja juuksur Michelle Pugh' suhtest teada siis, kui mees armukesele mõeldud e-kirja kogemata oma seaduslikule naisele saatis. Michelle'i väitel kestis nende salasuhe neli aastat ning oli tulvil armastust. Ozzy ise nimetas seda aga tühiseks kõrvalhüppeks.

Mullu augustis läks Osbourne seksisõltuvuse ravile. Terava keelega Sharon nendib, et ükski Ozzy armuke pole mingi käevangukaunistus, kellega seltskonnas uhkeldada. „Ta tegi seda [magas võõraste naistega] selleks, et endas mingit tühikut täita.“

Jaga artiklit

4 kommentaari

F
fuuuu  /   00:56, 6. sept 2017
nii koleda ja eemaletõukava mehega vist ainult madalam klass ja vene tiinekad muidugi ongi nõus tegutsema...
T
Tölpa  /   15:35, 5. sept 2017
Pigem ikka selleks, et ennast tühjendada. Ja värske liha sobib selleks kõige paremini.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis