Maailm

Prantsuse Alpides kadus pulmapeo ajal üheksa-aastane tüdruk, politsei kahtlustab röövimist (6)

Toimetas Kristin Aasma, 4. september 2017 22:30
Prantsuse Alpides Pont-de-Beauvoisinis otsitaks 27. augustil pulmapeo ajal kadunuks jäänud üheksa-aastast tüdrukut.Foto: AFP / Scanpix
Prantsuse Alpides jäi pulmapeo ajal kadunuks üheksa-aastane tüdruk. Politsei kahtlustab, et lapse röövis 34aastane mees.

Üheksa-aastase Maëlys de Araujo DNAd leiti mehe auto armatuurlaualt, kirjutas BBC. Kahtlusaluse advokaadi sõnul tunnistas mees, et tüdruk oli tema autos samal õhtul, kui ta kadunuks jäi, kuid lapse kadumises ta end süüdi ei tunnistanud.

Prantsuse Alpides Pont-de-Beauvoisinis otsitaks 27. augustil pulmapeo ajal kadunuks jäänud üheksa-aastast tüdrukut. Foto: AFP / Scanpix

Maëlyst nähti viimati 27. augustil Pont-de-Beauvoisinis pulmapeosaalis laste alal. Pulmas oli 180 külalist ning Maëlys oli seal koos vanematega. Ümbruskond on põhjalikult läbi otsitud nii maalt kui veest, kuid tulemusteta.

Mehe advokaat rääkis, et tema kaitsealuse sõnul tuli tüdruk tema auto tagaistmele koos väikese poisiga, et vaadata, kas mehe koer on auto pakiruumis.

Mõni päev tagasi avaldas advokaat, et päev pärast pulmi pesi tema kaitsealune oma auto Audi A3 puhtaks, et seda müüa, ning ta oli leidnud autole ka juba ostja.

Advokaat väidab, et tüdruku DNA leidmine autolt ei tarvitse tähendada, et tema kaitsealune on lapse kadumises süüdi.

Meest, kelle nime ei ole veel avaldatud, on avalikult kaitsnud ka ema öeldes, et tema poeg ei tee kellelegi halba. „Ma ei ole kasvatanud koletist, ta pole iial olnud koletis,“ rääkis naisterahvas.

Meest on kirjeldatud kui haiguspuhkusel olevat juhutöölist. Uurijad tuvastasid mehe käel ja põlvel kriimustusi. Mees ütles, et sai kriimustada aiatöödel.  

Jäljekoerad leidsid autode parklast Maëlysi mänguasja, mis viis versioonile, et laps rööviti ning viidi autoga minema.

Eile, s. o. pühapäeval teatas Grenoble’i prokurör, et 34aastast meest süüdistatakse noorema kui 15aastase röövimises ja omavolilises vangistamises.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee