Eesti uudised

Kõmulise „Kuuuurija“ antikangelase rünnak saatejuhi vastu jooksis liiva

Juhan Haravee, 5. september 2017 00:06

73 KOMMENTAARI

j
jahjah/ 6. september 2017 21:31
Õhtuleht ei luba pedofiile hukka mõista.
h
Hi/ 7. september 2017 08:46
See on 8+ aastat reformi Toompeal.
Maal sead surid maaelu ja inimesed kaotasid usu Eesti riiki.
Tubli refi minister kruuse ilge tegelane....
h
Hi/ 7. september 2017 08:48
Ei saanud oma arvamust avaldada.
See on sama,mis oli ensv ajal edu teile!
i
ilus tüdruk/ 6. september 2017 21:30
just, Lust! Lõigud saates, mis kahjustavad pedofiili huve laste vastu ning on tõendatud otsevestluses,
h
Hästi/ 6. september 2017 19:28
tehtud,Katrin.Kõik need haiged meie lapsi ahistavad tüübid peabki välja selgtama.
m
minu kommentaar kustutati,aga/ 6. september 2017 13:37
politseiuurija ei tohi minna korterisse ilma kohtuniku või prokuröri loata,ajakirjanik võib ja veel filmi ka teha,mingeid manukaid ka vaja pole jne jne Ühe debiilse poisi jutt võib olla kas poolvale või siis hoopiski vale ja SEE KÕIK LÄKS EETRISSE TÕE PÄHE
a
ats/ 6. september 2017 09:33
See pull lõhnab omakohtu järgi....kui keegi lapse isa lööb sellise vabaduses mõnuleva R A i P E maha siis võibolla keegi kuskilt liigutab...
k
5. september 2017 20:02
kuidas ikka nii selles meie õigusriigis on asjad nii, et pedofiil liigub vabalt ringi...., mis, pagana riik see on?
t
tellervo/ 5. september 2017 15:14
kui nende lapsi kes teevad seadusi ka niimoodi kasutataks küll siis nende pedofiilidega ikka midagi võetaks ette

j
Jah/ 5. september 2017 11:45
Kui keegi tuleks vägisi ja lausa pähe elama, peksaks sandiks, kas on selge!
a
Aga/ 5. september 2017 12:59
Siis järgmine kahtlane tegelane, kes kardab päevavalgust?
a
Atko/ 5. september 2017 11:31
Tundub, et omasooihar nn.ohver on veidi ullike ja keegi lubas liiga,kui suutnuks. Ajakirjanik kasutas seda ajutist viha oma huvides...arusaamatuks jääb,kuidas nad tungisid jõuga eravaldusesse,filmisid ja nn.ohver soris õpetaja arvutis...õigusriigis ootaks selliseid isendeid menetlus...muidu tekib igasuguseid rüütlid,kes tungivad nn. õiglastel eesmärkidel igale poole... Oleks õpetajal munad oleks Lust haiglas koos ohvriga.
a
Aga/ 5. september 2017 12:57
Kui õpetajal oleks munad, siis ta sellist olukorda polekski põhjustanud, et teda uurida tuleks.
e
esiti pedofiili ohver... hiljem paadunud gei/ 5. september 2017 11:22
Geiendus on ringkaitses ja osa teisi tegelasi on kidakeelseks jäänud.
m
mida veel/ 6. september 2017 08:27
Mis on pedofiilial seost homo olemisega? Enamik pedofiile on heterod. Samuti on neid heterokooliõpetajaid, kes tüdrukutega seksivad, ikka sadades või isegi tuhandetes. Ise tean mitut sellist juhtumit, kus meessoost õpetaja alaealise tüdrukuga seksib, sest lubab paremaid hindeid või tüdruk armub ära, see pole sugugi haruldane. Aga sel juhul peetakse seda tüdrukut ise l.tsiks, õpetaja ees pannakse silm kinni. 13-14aastased tüdrukud 25+ meestega on ka üsna levinud. Keegi ei pea neid mehi pedofiilideks, sest mees tahabki noort liha.
e
eu/ 7. september 2017 16:46
Lp. mida veel. Palun laiendage oma silmaringi. Enamik poisse, keda noores eas ära kasutatakse saavad tõsise vaimse tõuke omasooiharusele ja sealt pole kaugel aeg, kus seesama omasooihar vanemas eas soovib järjest nooremat liha saada.
Inimesed, kes lastega vahekorda soovivad on tõsiselt hai ged!!! Seal ei ole mingit vabandust - rii st ja mu nad maha ( toru asemele)!
e
ega/ 5. september 2017 10:08
selles riigis midagi ei muutu,sest suur osa politseinikest ja prokuröridest ja kohtunikest on samasugused perverdid
j
Jahh / 7. september 2017 08:58
Need ju eu reeglite austajad toome sisse ja aitame refi ahtraid ning lillasid selles parteis,
kes valetasid ja kantisid miljoneid kilekottides partei Konto risse aga hiljem kisasid meie esindame Eestimaad 8+aastat.valimised tulemas ei e-valimistele.Ei perventidele!
j
Jahh/ 7. september 2017 09:02
See leht ei luba avaldada arvamust....minu arvamust,mis on Ei ja ei homo kultuurile..
j
JUSS/ 5. september 2017 09:08
Saates mingi tark tegelane seletas, et pedofiilia olevat rahvusvaheliselt mingisse haiguste nimistusse arvatud. Et seda tulevat pärssivate vahenditega ravida ning maha suruda. Väga võimalik. Aga kas p e d e r a s t i a ei ole siis täpselt samalaadne seksuaalse orientatsiooni häire ning kõrvalkalle? Siis peaks ehk seegi p e r v e r s s u s haiguseks arvatama ning selle all kannataja ravi saama? Millest selline vahe? Et üks hälve piedestaalile tõstetakse, teine aga ravile allutatakse?
m
Mina/ 5. september 2017 11:52
Milliste ravimitega tundeid saaks alla suruda? Kui mees armastab meest, siis sinna pole midagi parata!
a
Aga/ 5. september 2017 12:56
Kui mees "armastab" võõrast last? Kõik ok, jah? :)
t
tp 11:52/ 5. september 2017 23:21
Kogusee värk taandub lõppude lõpuks hormoonide mängule. Hotmoonide vahekordi ning proportsioone saab aga teatavate ravimitega reguleerida. Stimuleerida või pärssida.
a
aga mis siis/ 6. september 2017 09:04
kui mees armastab võõrast tütarlast? Minu meelest teeb Kuuuurija loo skandaalseks just pedofiili seksuaalne eelistus. Saadetes, nagu "Saladused" või "Suletud uste taga" parastatakse lapseealisi tüdrukuid, kes pedofiiliga kaasa läksid, et ise tulid ja tahtsid keppi. Naiste puhul peetaksegi tavaliseks, et mees tuleb ja paneb. Muidugi on ka poisiga seksiv mees pedofiil ja tema teguviis on vägistamine, aga kahjuks eksisteerib veel topeltstandard, kus 13aastane neiu, kes rate-ee's poisiks peetava mehega kokku saab, on ise süüdi, sest ise oli loll.
e
eu/ 7. september 2017 16:52
Lp. mina - omasooiharuse raviks ei ole üldjuhul ravimeid vaja. Haigel inimesel on vaja jõuda vaid haiguse põhjuseni/sündmuseni, mis on kõrvalekalde tekitanud. Kahjuks ei suuda, ei oska, ei taha Tartu Ülikooli lõpetanud psühholoogid selle haiguse raviga edu saavutada. Või ka tänapäeva peavoolu arstiteadus ei soosi selle kõrvalekalde/ õpitud käitumise tulemuslikku ravi.
m
ma ei saa aru/ 5. september 2017 21:37
miks ma oma arvamust ei saa avaldada
V
!!!/ 5. september 2017 09:01
Vaatasin eile seda saadet. Meie staarreporter on väga agressiivse intervjueerimismeetodiga. Sest igaühel on õigus kas vastata või vastamast keelduda. Isegi kurjategijatel. Seal tänavatülituses öeldi temale ju lausa mitu korda selge sõnaga, et keeldub vastamast ja kõik, et e soovi tülitamist. Aga ei muudkui aga täiskäigul edasi. Igatahes tollel sellil olid kadestusväärselt külmad närvid. Kardan, et iga teine oleks selle rünnakuraju all enesekontrolli kaotanud, ebaviisakas muutunud ja tüütu tülitaja pikalt saatnud, ebatsensuurseks muutunud. Aga vahest seda ehk üritatataksegi selliste meetoditega saavutada? Efekt olnuks missugune!
Segaduste vältimiseks ütlen kohe ära, et lasteahistajad on ka minu jaoks vastikud ning eriti ilged tegelased ja ma ei tunne neile üldsegi kaasa. Aga imestust tekitas minus selline agressiivne küsitlusmeetod.
h
Haam/ 5. september 2017 10:24
Nendega peabki niimodi käituma. A-la "Kas tohiks teile mõne küsimuse esitada?" oleks naljanumber. Sellistele tuleb just ründava intervjueerimismeetodiga selga lennata. Äkki ja hioatamata.
t
to haam/ 5. september 2017 11:32
Või et peabki? Vahest peaks siis lausa lihtsalt juurde astuma ja pasunasse kah andma?
h
Haam/ 5. september 2017 11:51
Usun, et paljudel on selline soov.
r
Rahva õigus/ 5. september 2017 10:26
Rahval on õigus neid p e d e r a s t e tunda. Inimesed tahavad teada, kes nende lapsi ohustavad. Riigile loota ei saa, sest riik on need kurjategijad pannud kõrgetesse ametitesse ja laste üle valvama.
r
Rahva õiguseeest võitlejale/ 5. september 2017 11:30
Muidugi on õigus. Õigus teada, et keda tuleks karta. Peabki nende näo ära näitama. Kuid teisalt tundub veidi õõvastavana mõne kaasaegsete staarreporterite töömaneer. Lausa takjana külge kleepuda ning äraütlemisele mitte reageerida. Muudkui ühte ja sedasama joru korrutada, kuigi vastust ei tule. Sest kurjategijal on isegi kohtus õigus kas vastata või vaikida. Kedagi ei saa SUNDIDA vastama, kui ta seda ise ei soovi. Ammugi siis veel mõne ei tea kust välja hüpanud reporterikese ees.
i
irooniliselt/ 5. september 2017 11:22
Vaatan miinusejoru ning mõtlen, et kuidas käituksid need miinusepanijad ise siis, kui mingi tüütu tüüp neil hõlmas kinni ripub ja ei tee väljagi ütlemisest, et ma ei soovi sinuga rääkida.
l
lihtne ju/ 5. september 2017 12:46
Need miinusepanijad pole ju p e d e r a s t i d. Nad annaksid lihtsalt lõuga ja rahvas kiidaks seda heaks. See aga ei kehti p e d e r a s t i d e kohta, sest nad on ise oma süüst ja kuritegudest teadlikud ja nii nad jooksevadki naisreporteri eest. Nad pole võrreldavad isegi tavaliste kurjategijatega, sest nende kuriteod pole võrreldavad ühegi teise kuriteoga vaid on oma jälkuselt ületamatud. Seega pole sellistel tegelastel isegi neid õigusi mis tavalistel kurjategijatel ning nendega peaks veel palju karmimalt käituma. Nad peaks olema paigutatud terveks eluks range rešiimiga hullumajja kus hoitaks pideva ravimite manustamisega võimalikult ohututena.
t
to irooniliselt/ 5. september 2017 12:54
Igale inimesele polegi põhjust niimoodi peale lennata. Kui juba lennatakse, siis on põhjuse ise andnud ja peab sellega arvesama. Kui sina kardad, järelikult on luukere kusagil. Nagu vanasti öeldi - õige hõlma ei hakka ükski.... Nii et - ära pabista põhjuseta.
S
?/ 5. september 2017 23:26
Seega peaks sinu joont järgides vahest legaliseerima ka omakohtu ning lintšimisegi? Kuulutada nad avalikult lindpriideks?
t
to to irooniliselt/ 5. september 2017 23:29
Minul pole midagi karta, ära tõtta liigagaruses silte kleepima. Kes seda otsustab, millal on pealelendamiseks piisav põhjus ning millal mitte? Mingid elementaarsed reeglid peavad ju ikkagi olema. Vahest tuleks siis äkki legaliseerida ka tänaval pasunasse andminegi?
V
!!!/ 6. september 2017 00:15
Väga lihtne vastus. Otsustab mingi populistst Lusti-plika. Kes on ühteaegu nii isehakanud uurija,prokurör kui ka kohtunik.
n
noo/ 6. september 2017 09:13
Ta on pedofiil, homoseksuaalsus ei puutu asjasse. Mõelge, kui palju on tüdrukuid, kes on 12-13aastasena täisealisele süütuse kaotanud või temaga seksinud? Maapiirkondades kümmekond aastat tagasi ehk iga teine või kolmas. Linnas on neid samuti. Paljud tüdrukud kaotavad süütuse praktiliselt vägistamise tulemusena, nätieks 90ndatel oli tavaline, et peeti suvilaläbu ja tuttavad poisid vägistasid või isegi oma poiss seksis teadvuseta tüdrukuga. See oli täiesti tavaline. Rääkimata kooliõpetajatest, ujumistreeneritest ja laagrijuhtidest, kes 13aastaste tüdrukutega seksisid. Tavaliselt peeti aga seda tüdruku enda süüks. Pedofiil on pedolfiil, ta võib ju hetero olla, ega see tema tegu õigemaks tee, mis siis, et 13aastast tüdrukut võiks ta keskajal rasestada.
t
to noo/ 6. september 2017 13:50
Täiskasvanud neiu süütus on tänapäeval juba ülim defitsiit. Meenutagem, kuidas mullu mingi 20.-nene rumeenlanna oksjonil oma süütuse maha müüs. Sai ligi paar miljonit dollarit.
n
noo/ 6. september 2017 20:06
Statistiliselt keskmine vanus süütuse kaotamisel on 17. See on lihtsalt külajutt, et kõik seksivad 12-13aastaselt, mõnel pole siis päevigi alanud ja ülikooliski on paljud süütud. Ka poisid seksivad enamasti juba alaealiselt. Ei saa aru, kuidas see pedofiiliat õigustab, kui alaealised omavahel seksivad. Sinu jutt on ka selline l.tsisüüdistamine, et pedofiil võib vastassoost last panna, sest süütus on haruldane, järelikult on ise l.tsid. Vahet pole, kummast soost laps ja õpetajad ei tohiks ka 18aastase õpilasega seksida.
m
mukk/ 5. september 2017 08:44
katrin tubli väga konkreetsed saated hea vaadata.
a
ab/ 5. september 2017 08:39
No on ikka tsirkus eesti võimuladvikutes.

j
Jaanus/ 5. september 2017 08:31
Mis siin imestada. Ärapanemiseks oli kõik ju igati korrektne. Vähemusi kiusati? Kiusati! Isikuärikust solvati? Solvati! jne. Meie kohus otsustas ennastsalgavalt ja KOHE õigluse nimel sekkuda. Kahjuks, on meie kohtuorganid sedavõrd ülekoormatud, et ei viitsinud asja olemusse süvenedagi. Kaebus tuli ju igati "usaldusväärsest allikast"!
s
5. september 2017 09:09
süütutele otsitakse süüd, pole aega tõeliste kurjategijatega tegeleda.
a
Arvata.../ 5. september 2017 09:37
...võib et selliseid kohti on veel kümneid ja neid kasutavad paljud kõrgetel kohtadel töötavad "riigiisad"
o
onginii/ 6. september 2017 21:40
aga sa ei tohi sellest mitte kuskil rääkida, õl kohe blokeerib.
p
Pedofiilid/ 5. september 2017 08:23
peavadki avalikuks saama,nende näod ja nimed tuleb avaldada,kuidas muidu me oma lapsi kaitsta saaksime.Kui vaja,siis tulebki sisse tungida majja või jälitada tänaval,siin mingit hellitamist nende tüüpide suhtes küll olla ei tohiks.
j
Joel Reinaru/ 5. september 2017 08:44
Kaks perverti panid seljad kokku ja arvasid , et on jõud. Tühjagi.
l
Lust - Eesti peakohtunik?/ 5. september 2017 07:53
Ei salli pedrosid aga... kuidas saab inimese ilma kohtuta kurjategijaks tembeldada??? Ma kaebaks selle isehakanud ruberoidide magataja pedrode asemel kohtusse.
k
kohut mõistame meie/ 5. september 2017 10:29
Mitte Lust ei mõista neid süüdi, vaid vaataja. Iga televaataja sai ise otsustada, mis meestega tegemist on.
k
kummik/ 5. september 2017 07:46
vaadates selle väidetava pedofiilide ohvrist noormehe täiskasvanutele mõeldud tutvumisportaalis asuvat kontot ja foorumi postitust, siis tekib küsimus kas ikka on tegu ohvriga. kahtlemata vajavad pedofiilid ranget karistust ja allutamist kontrollile ning ravile, kui saade kukkus välja natuke pooletoobine siiski tänu selle noormehe imelikule käitumisele ja armastusele riistade vastu.
m
Maali/ 5. september 2017 17:07
Mulle jäi täpselt sama mulje, et noormees ise ka vabatahtlikult kõik perverdid läbi käinud, aga nüüd täiskasvanuna ei anna ennast enam nii hästi müüa ja siis hakkab avalikustama. Tsiviilkohtus ju võimalik raha nõuda.
m
Matvei Murakas/ 5. september 2017 07:45
PPA ja siseminister ei tea asjast midagi,pole kuulnud,aga õiguskantsleril pole aega,ta tegeleb samasooliste abieludega.Järelikult avalikkuse huvi puudub ja tegeleme tehnoülevaatuste omanikega.
t
teadagi/ 5. september 2017 10:30
Õiguskantsleri büroost need p e r v e r d i d tulevadki ju. Politseis on neid ka.
p
Peale sellist saadet peaks toimuma paar enesetappu../ 5. september 2017 07:40
Keegi saab seejärel jälle hästi teenida...
s
See ../ 5. september 2017 07:39
...on asjade loomulik käik ,kui paljud meie inimesed arvavad et las need pe de d toimetavad ,sest minusse see ju ei puutu.Kas aga meeldiks ka see kui oma laps seal saunas adv.metsaga ja pe de st koolipapaga teadmisi omandaks?
õ
õpetajaid/ 5. september 2017 08:00
see ei huvita,,neile on sisendatud seda kui normaalsust.
õ
5. september 2017 09:11
õpetajad nõuavad ainult palka.
q
Q/ 5. september 2017 07:38
Lust avas laeka,mis tegelikuses geimaailmas toimub,loomulikult püüti seda summutada.
k
Karl/ 5. september 2017 07:51

s
sass/ 5. september 2017 07:28
Küllap nüüd geiaktivistid ja mikkod hakkavad lärmi lööma!
k
kodanik/ 5. september 2017 07:27
Õiguskantsler Madise käitumine on argpükslik
t
5. september 2017 07:42
Ta ongi poliitikute kelgunöör. Minit sõltumatust ja isiklike seisukohti oodata pole mõtet.
t
töökoht/ 5. september 2017 08:02
mis toodab tühjust-käegalöömist,,,mida sealt siis oodata
l
Lust ja lillepidu/ 5. september 2017 07:23
Nüüd ootaks nn.inimõiguslaste ja suguvähemuste otsustavat sekkumist, sest tegemist on ausa p2derasti tagakiusamisega ja seda ei saa taluda.
s
see on rõve ja jälk/ 5. september 2017 07:09
ja sellised käivad ja irvitavad näkku ja jääb neil veel õigust ülegi.
aga kui saadet vaadata, siis neil pedofiilidel on kõigil sarnane silmavaade. selline hirmutav ja natuke hullunud. tuletame meelde, et poistega armastas saunas käia ka toobali priit.
seega on see saunas käimine suht tavaline lüke pedofiilide puhul.
jäle. lihtalt vastik.
ja need raiped on kõik omavahel veel tuttavad ka. jagavad oma ohvreid ja tunnevad mõnu.
v
viljandlane/ 5. september 2017 23:37
sellised jalutavad ringi, samamoodi priit toobal, kes joodab alaealisi, nimelt mu alaealine sõbranna oli ka ta peol käinud ja toobalil pidid tõesti kalduvus olema noormeeste suhtes, nimelt meeldib põlvili laskuda
h
Huvitav, kuidas/ 5. september 2017 07:06
meil üritatakse kurjategijaid varjata. Olgu kurjategija ülbe, kasvõi vaimult haige, kurjategija on ta igatepidi. See kui üks inimene on juurakooli lõpetanud, ei tähenda, et ta on vaimselt terve.
l
Lustile edu!/ 5. september 2017 06:34
P derastide riigis juhtus ime. P e d ekantsleritel nüüd nuputamist kuidas seadust selliselt väänata, et lastele võiks nii suhu anda kui ka taha panna kui kõnnak on väljakutsuv. Seksuaalvahekorra vanuselävi ka liiga kõrge veel.
v
Vabatahtlikult jah./ 5. september 2017 10:46
Aga mitte sunniviisiliselt.
t
to vabatahtlikult/ 6. september 2017 22:30
Kuidas seda vabatahtlikkust lapse puhul kindlaks teha? Põhjus, miks meil see iga nii madal on, on lihtne. Kui meil võiks vahekorda astuda alles 16- aastase tüdrukuga, siis istuks vanglates umbes 80% meie meestest. Isegi lugupeetud pereisadel on kombeks kõrvalt võtta 14- aastaseid ja ka noormaid tüdrukuid vabandusega, et nägi vanem välja. See on meil absoluutselt massiline. Ainuks lahendus kogu sellele probleemile oleks langetada seksutamiseks sobilikku iga 0 aastani. Et mehed saaksid ka imikutega asja ajada ning kohtul oleks vähem tööd.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee