Eesti uudised

Mis täpselt toimub staažika ajalooõpetaja keldrikorrusel?

ORGIA VÕI SÜÜTU LEILIVÕTT? Kooliõpetaja keldris toimuvad saunapeod, kus enamik külalistest on noored poisid (140)

Kristjan Väli, 4. september 2017 04:00
SALAPÄRANE METALLUKS: Urmase saunauks on ümbritsetud kõrge aiaga.Foto: Stanislav Moškov

Täna õhtul jõuab eetrisse telesaade „Kuuuurija“, kus saatejuht Katrin Lust koos väidetava pedofiiliakuritegude ohvriga üritab lahti harutada keerukat seksuaalkiskjate võrgustikku. Kaamerasilma ette tõmmatakse pedofiiliakuritegude eest süüdi mõistetud õiguskanstleri nõunik kui ka üldsusele tundmatu kooliõpetaja Urmas, kelle keldrikorrusel toimuvatel saunapidudel käivad ainult noored poisid. 

„Kuuuurija“ ajakirjanik Katrin Lust otsib koos väidetava pedofiiliakuritegude ohvri Taneliga (nimi muudetud) üles mitu inimest, kes on osalised Taneli vastu suunatud seksuaalkuritegudes. Saade paiskab kriitikanooli ka politsei suunas selle valdkonna ohvrite kaitsmisel. Samuti pannakse kahtluse alla staažikas kooliõpetaja Urmas, kes Õhtulehele teadaolevalt enne uue õppeaasta algust koolist käeraudus minema viidi.

Tanel väidab „Kuuurija“ kaamerate ees, et õpetaja ametit pidav Urmas on teda aastaid tagasi – kui noormees oli vaid 14aastane – seksuaalselt väärkohelnud. Telesaates tunnistab Urmas, et tunneb kõnealust noormeest, ent pole temaga vahekorras olnud. Õpetaja sõnul soovis ta Tanelit vaid aidata, suunates teda Astangu kutsekooli õppima. Urmase mäletamistmööda kohtusid nad õpetaja kodus vaid seepärast, et täita kooli sisseastumiseks vajalik paberimajandus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31.08.2018
Prokuratuur läheb Katrin Lusti vastu kohtusse
25.10.2017
KUUUURIJA KATRIN LUST: „Mind võite materdada palju tahate. See mulle liiga ei tee.“
06.09.2017
Reimo Mets lõpetas "Kuuuurijas" pedofiiliaga seostatud õpetaja esindamise
05.09.2017
Kõmulise „Kuuuurija“ antikangelase rünnak saatejuhi vastu jooksis liiva

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee