Maailm

GALERII | VAID MAINEKUJUNDUSEKS? President Trump pani orkaaniohvrite abistamisele käe külge (6)

Toimetas Geidi Raud, 2. september 2017, 23:02
Foto: AFP, Reuters/Scanpix
Päev pärast seda, kui USA asepresident Mike Pence aitas orkaanist räsitud Texases puudelt kukkunud oksi ja muud prügi koristada, asus ka president Trump looduskatastroofis kannatanud inimestele füüsiliselt appi. 

Laupäeval jagasid Donald Trump ja tema abikaasa Melania orkaani tõttu elukohata jäänud inimestele kätte söögikarpe ning neile heade inimeste poolt annetatud pakke. Selle käigus tegid nad aga ka inimestega rõõmsaid selfisid.

Foto: AFP, Reuters/Scanpix

Samal teemal

Teisipäeval Texassesse saabunud Trump sattus kriitikatule alla, sest mainis vaevu katastroofiohvreid ja eelistas uhkustada teda seal vastu võtnud rahvamassidega. Laupäeval otsustasid Trumpid uuesti Texasesse sõita.

Kiidusõnu said hoopiski asepresident ja tema abikaasa. Nimelt kohtus Mike Pence ilma suurema meediakärata orkaaniohvritega, pani kätte sinised kindad ja aitas puudelt kukkunud oksi ja muud prügi koristada, nii et higimull otsa ees.

Erinevalt esileedist Melania Trumpist, ei väljastanud Pence’i abikaasa tormi kohta pelgalt avaldust, vaid juhtis grupipalvet. Ka naersid ameeriklased selle üle, et esileedi Melania tahtis minna katastroofipaika tikk-kontsadel. Pence'i abikaasa kandis aga Texases sobilikke jalatseid.

Texase osariiki tabanud orkaanis hukkus vähemalt 50 inimest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee