Eesti uudised

ROOLIJOODIK PEETER OJA KOHTUTREPIL: „Ma kahetsen ja mul pole rohkem midagi lisada.“ (80)

Geidi Raud, Keit Paju, 2. september 2017 00:01
ARM OTSAEES: Oja rammis küll purjuspäi autoga nii teepiirdeid, äärekive kui ka liiklusmärke, kuid pääses raskematest vigastustest.Foto: Martin Ahven
Purjuspäi autoroolist tabatud koomik ja näitleja Peeter Oja (57) väljub reede pärastlõunal kohtumajast, näost peegeldumas raske öö kainestusmajas ja vahest pole ka tema tervis eilsest prassimisest kuigi hea. Tema juuksed on harali ja sassis ning otsmikul punetab arm, mis jääb talle meenutama joobnuna roolikeeraja rasket elu. „Ma kahetsen ja rohkem mul ei ole midagi lisada,“ ütleb Oja teda kohtumaja ees oodanud ajakirjanikele.

Reede hommikupoolikul valitseb Peeter Oja kodutänaval vaikus. Tema majani viiv tee on täis kummitükke, mis pudenesid tema puruks sõidetud auto esirehvidest. Valge Subaru, millega purjus koomik neljapäeva hilisõhtul Pirital mitu avariid tegi, seisab nukralt aias. Auto peremees liigub samal ajal marsruudil kainestusmaja–politseijaoskond–kohus. Rooli tal asja ei ole, teda sõidutatakse politseiautos.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.03.2021
KUULSAD ROOLIJOODIKUD | Kes Eesti avaliku elu tegelastest on alkoholijoobes rooli keeranud?
19.11.2017
ERR roolijoodik Peeter Oja aastavahetusprogrammi kaasamises probleemi ei näe: ta kahetseb, on saanud karistuse ja õigusriigis antakse eluks uued võimalused!
20.08.2017
ASI SELGE: Peeter Oja jätkab pummeldamisskandaalist hoolimata teletööd
14.08.2017
PÄEVA NAERUTAJA: stiilimuutuse läbinud Peeter Oja lausa pakatab õnnest, jook käes!