Peeter Oja peaks olema üks nendest näitlejatest, kes sügisest "Suures komöödiaõhtus" televaatajaid naerutama hakkab. (Kanal 2)

Täna mõisteti näitleja Peeter Oja 1,5 promillise joobega sõitmise eest tingimisi vangi. Sel sügisel võtab mees osa ka Kanal 2 tippsaatest „Suur komöödiaõhtu“. Kas Oja antud olukorra valguses siiski saatesse jäetakse, ei ole veel kindel.

„Tegemist on liiga värske uudisega, et seda teemat kommenteerida nii Kanal 2 kui ka produktsioonifirma poolt. Samuti ei tee me täna selles osas mingeid otsuseid,“ sõnas Kanal 2 turundusjuht Pille-Mai Helemäe Õhtulehele. 

Naise sõnul saadakse Ojaga lähiajal kokku ning arutatakse edasisi võimalusi.

Komöödiaõhtu näol on tegu ka suure laste lemmiksaatega, seega kindlasti on mehe käitumine neile halvaks eeskujuks.

Eile hilisõhtul purjuspäi koju kulgenud Oja tegi kaks avariid: esimese Pirita tee ja Kose tee ristmikul ning teise Pirita Selveri juures. Teepiirete rammimine aga näitlejat ei morjendanud ning ta jätkas sõitu kodu poole. Politsei märkas Oja Subarut hetkel, mil ta oli elumaja väravast sisse sõitnud. Koduaias vahistatud näitlejal mõõdeti vähemalt 1,5-promilline joove.

Jaga artiklit

108 kommentaari

N
NOH  /   08:53, 14. sept 2017
kui Ojal keelatakse esinemine ära sii need riigikogulased , kes ka sama apsu teinud--tuleks riigist välja saata.
*
****  /   16:25, 3. sept 2017
Mul on täiesti ükskõik, kas Oja joob või mitte. Televiisoris ta lärmab teistest saates osalejatest üle. Ilmselt on ka naljakaid nalju olnud aga tundub, et tase läheb alla.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis