Krimi

Täiendatud kl 15.05!

FOTOD | Roolijoodik Peeter Oja üle mõisteti kohut (60)

Keit Paju, Geidi Raud, 1. september 2017 14:54
Foto: Martin Ahven
Purjuspäi autoroolist tabatud koomik ja näitleja Peeter Oja toimetati täna kiirmenetluse korras Liivalaia kohtumajja, kust ta vaba mehena minema kõndis. Talle määratud karistust Oja ei avalikustanud.

Kohtumajast väljus Oja tagantukse kaudu ja läitas koheselt sigareti. Pressiga suheldes oli mees napisõnaline ja tõrges. Näitleja laubal oli üks verine kriim, mille ta arvatavasti avariid tehes oli saanud.

"Ma lihtsalt tahan vabandada kõigi ees ja ütlen, et mul on piinlik selle pärast, mis juhtus. Ma kahetsen ja rohkem mul ei ole midagi lisada," lausus Oja ajakirjanikele pärast kohtuistungit. 

Kohtuotsust ta ei avalikustanud. "Las see jääda minu teada. Aga ma sain karistada," tõdes ta.

"Aga mis saab edasi, millised järeldused teete?" uuris ajakirjanik. "Milliseid järeldusi saab siin teha?" küsis Oja. "Kas järgmine kord võtate takso?" "Jah," vastas Oja muheledes. Pärast lühikest vestlust pressiga istus Peeter Oja kohtu juures TV3 reporterite autosse ja lahkus.

SUITS EES: väsinud välimusega Peeter Oja süütas kohe pärast kohtust vabanemist sigareti. Foto: Martin Ahven

Täna hommikul vabanes Oja kainestusmajast, kust politsei transportis ta Rahumäe jaoskonda ütlusi andma. Sealt viidi mees edasi Liivalaia kohtusse.

Pärast seda, kui toimingud Ojaga Rahumäe politseijaoskonnas olid lõppenud, liikus press mehe maja juurde Pirital.

Peeter Oja maja ees Foto: Jörgen Norkroos

Maja juures ei olnud liikumist näha, väljaarvatud siis, kui majast väljus korraks üks vanem naisterahvas ning pressi nähes koheselt tuppa tagasi läks.

Umbes 13:30 väljus naine taas majast ning lahkus.

Pressile ütles vanem naisterahvas vaid seda, et ta ei tea asjast midagi, lisades, et Oja ootavad ajakirjanikud on nagu koerad aia taga.

Paju tänav, kus Oja elab, oli täis rehvitükke, kuna Oja oli õhtuste seikluste ajal ka mõlemad esirehvid puruks sõitnud.

Peeter Oja maja ees Foto: Jörgen Norkroos

Eile hilisõhtul purjuspäi koju kulgenud Oja tegi kaks avariid: esimese Pirita tee ja Kose tee ristmikul ning teise Pirita Selveri juures. Teepiirete rammimine aga näitlejat ei morjendanud ning ta jätkas sõitu kodu poole. Politsei märkas Oja Subarut hetkel, mil ta oli elumaja väravast sisse sõitnud. Koduaias vahistatud näitlejal mõõdeti vähemalt 1,5-promilline joove, mis on kriminaalkorras karistatav. 

Samal teemal

17.06.2019
KUULSAD ROOLIJOODIKUD | Kes Eesti avaliku elu tegelastest on alkoholijoobes rooli keeranud?
19.12.2017
ERR roolijoodik Peeter Oja aastavahetusprogrammi kaasamises probleemi ei näe: ta kahetseb, on saanud karistuse ja õigusriigis antakse eluks uued võimalused!
20.09.2017
ASI SELGE: Peeter Oja jätkab pummeldamisskandaalist hoolimata teletööd
07.09.2017
IROONILINE: Peeter Oja tutvustas telesaates oma kiiksu, milleks on autoga reisimine

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee