EI SUUDA LEPPIDA: Allani lesk ja tütar ei ole siiani kaotusest toibunud ning teevad kõik selleks, et süüdlased kannaksid vastutust.Foto: Mati Hiis
Kristiina Tilk 1. september 2017 00:02
Kaks aastat tagasi Wismari haiglas oma palatikaaslase padjaga lämmatanud noormehele mõisteti hiljuti kohtu esimeses astmes küll seitse aastat vanglatrelle, kuid haigla, kelle hoole all üks patsient teise tappis, ei vastuta kuidagi.

Kaks aastat tagasi Wismari haiglas oma palatikaaslase padjaga lämmatanud noormehele mõisteti hiljuti kohtu esimeses astmes küll seitse aastat vanglatrelle, kuid haigla, kelle hoole all üks patsient teise tappis, ei vastuta kuidagi.

„Teade uurimise lõpetamisest oli ootamatu. Mismoodi ei ole haigla eksinud, kui palatis, kus minu isa oli kinni seotud, oli veel teine patsient, kes sai vabalt liikuda ja kellel keegi silma peal ei hoidnud? Neid ei tohiks selles palatis järelevalveta jätta,“ ei mõista 44aastaselt elu jätnud Allani tütar Ljudmila.

Allani pere on prokuratuuri otsuse edasi kaevanud ja valmis minema Euroopa Inimõiguste Kohtuni välja. „Meil ei ole ju enam midagi kaotada. Isegi kui ei tule võitu, saab süda rahu, et tegime endast kõik,“ ütleb Ljudmila.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (50)

õige 1. september 2017 18:57
haigla vastutab. Nii valvearst kui õde. Elementaarsee töökohustuste täitmatajätmine.
ära pläma 2. september 2017 08:49
vastutab tegija ja tegija sai karistuse, olge õnnelikud, mis on haruldus
Tegija?! 2. september 2017 12:33
Tegija ei olnud süüdivusseisundis, üks kõik mida ringkaitse valetada proovib! Vastutab raviasutus ja selle kollektiiv, kes HOOLIMATA KORDUVATELE VARASEMATELE ETTEKIRJUTUSTELE TEADLIKULT TULEGA MÄNGIS!
"Kuss, kuss, tasa nüüd!" 2. september 2017 12:42
Arvate, et haigla hädine vale läks läbi? Arvate, et asutus nii lihtsalt pääsebki? Võtame kahest kannatanud poolest ellujäänud, valetame ta kinnises psühhiaatrilises raviasutuses süüdivaks, et ometi mitte ise oma tegemata töö ja selle tagajärjel kaotatud inimelu eest vastutada? Kui kommenteerija on üks valetajaist, kes oma vale ilmseks tulemisel ise süüdi jääks, siis oodake koputust uksel... Võsa Pets on ameti maha pannud, aga Pealtnägija, Kuuuurija ja K-Kommando töötavad jätkuvalt korrumpeerunud riigiaparaadist eraldiseisvalt. Saite kaks aastat pihku itsitada, nüüd on varsti vesi ahjus...
Slava bogu... 1. september 2017 14:10
Selle kinnimätsimise eest jätab "karma" Wismari kollektiivile ja kõigile korrumpeerunud ringkaitses osaleinule tugeva ning õiglase resolutsioonini kestva märgi külge.... Nüüd on enam kui kindel, miks Ketio kõigist vasturääkivatest asjaoludest sõltumata süüdivaks ja süüdi mõisteti - vaid selleks, et Wismar ikka puhtaks pesta. Loodan et ka Wismari kompetentsi tagajärjel hukkunud mehe pere päris süüdlast lõpuks märkab.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS