Eesti uudised

Direktori mõru pill: kooliaktus keset ehitustöid (6)

LISA KOMMENTAAR

lapsevanem 1. september 2017 09:00
Milleks selline koolitoitlustamise e-süsteem? Asi on nii keeruliseks aetud,(vähemalt Tartus),et lihtsam on lapsele koolilõuna kodust kaasa panna. Lollide e-riik!
arvamus 1. september 2017 07:52
Tegelikult tuleks selline direktor, kes ei suuda normaalseid ehitajaid valida, ise lahti lasta. Saamatu pasatski!
Tölpa 1. september 2017 00:35
Tööinspektsioon võiks neid tellinguid vaadata ja ilusa trahvi välja kirjutada. Nende tellingutega pole tagatud mitte mingisugust turvalisust. Esiteks on keelatud kasutada tellingutel redeleid ja neid kõrgemaid kohti nendelt tellingutelt pole mitte kuidagi teha ilma redelita. Teiseks. Tellingu piire peaks olema minimaalselt 1m kõrgem katuse servast, et inimene kes töid teostab, ei saaks kukkuda üle piirde, vaid jääks tellingule pidama. Kolmandaks. kopisin pildi enda arvutisse ja suurendasin. Seina pealt on näha kinnitus kohad tänu varjudele. Üheskohas leidsin vaheks klambritel 24 meetrit. Paigaldus juhendiga on lubatud maksimaalselt 4 meetrit... Ja nüüd mõelge, miks hukkub nii palju ehitajaid tööõnnetuste läbi...
ah 1. september 2017 01:07
mis sa seletad.Need tellingud on ühed korralikumalt paigaldatut tellingud .Redelid on tellingutega kaasas ja need kuuluvad tellingute juurde.Ilma nendeta ei tohikski seal ronida,piirded on ilusti paigas nagu peab,samuti korralikult kinnitatud,isegi nurgad ilusti kinni.Selline maja selliste tellingutega on iga fassaadimehe unistus.Sina oma arvutist ei näe midagi.Saaks ainult norida.
Tölpa 1. september 2017 00:14
Nii kaua, kui miinimum palka maksate saategi ainult sossepasid. Tähtaegadest võite ainult unistada.
Juku 31. august 2017 23:07
Siis on teil veel ägedamad antsud, kui Jüris, kus kohaliku Gümnaasiumi teeremonti plaaniti alustada suvaveheaja alguses, kuid alustati mõned nädalad tagasi. Korralik songermaa on seal hetkel ja tee autoliikluseks suletud. Head 1 septembrit, soovib meile kõigile Viaston.