Foto: Arno Saar
Õhtuleht.ee 7. september 2021 07:00
Täna tähistab oma sünnipäeva palavalt armastatud laulja Marju Länik. Suur osa Marju Läniku loomingust koosneb originaallugudest, mida on talle kirjutanud eelkõige Mikk Targo, Heini Vaikmaa, Lauri Laubre ja Ivar Männik. Tema tuntuimad hitid on "Ikka jälle", "Karikakar", "Ma olen ju naine", "Head uut aastat" jne. Ta on osalenud suvetuuridel ning andnud välja mitmeid albumeid. Palju õnne! 

Foto: ARNO SAAR

Samal teemal

Kommentaarid  (33)

Eakaaslane Järvamaalt. 7. september 2021 18:51
Mulle Marju väga meeldib!!! Minu õe nimi on ka Marju. Marjul on repertuaaris palju ilusaid laule, paljud on sellised, mida tahad kohe mitu korda kuulda ja kuulata!!! Ja need laule laulis ta juba siis, kui veel Otepääl elas. Praegug i kuulan neid. Ta on hoopis teistsugune, kui Anne Veski. Hoopis meeldivam. Palju õnne ja kõike head ning ilusat!!! 🌹💐🌹🌷🌺🏵️💮🌸🥀🌹🌷🌼
mäletaja 7. september 2021 14:12
valus, aga tõsi. Marju Länik on olnud kogu aeg ikka Anne Veski varjus ja ükskõik, mida ta ette võtab, see ei aita. See on nii Eestis kui ka Venemaal. Eks sinna Venemaale sai ka rohkem sellepärast, et mõned head inimesed on tema eest kostnud ja kuna ta Annele konkurentsi ei pakkunud, siis nii see ongi.
7. september 2021 14:33
Eesti kuulajad on ainult võitnud
Viktor 7. september 2021 14:42
Marju Länik on laulja, kes on hoidnud pigem "omade" (eestlaste) poole -- mis põhjustel on "nii kujunenud", pole tähtis. Vana Toomas, Vitamiin, Kontakt, 1990-alguse sooloalbumid -- kõik on kvaliteetne ja professionaalne. Tugev kontsert oli 25. juuli Laeva Rockil (kes teab, see teab!). Palju õnne ja sama poweriga edasi!
Imelik🥴! 7. september 2021 18:36
K a s seda on vaja tingimata sünnipäeval just siia kirjutada?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS