6
fotot
Diana pojad William ja Harry kolmapäeval Kensingtoni lossi aias. (KIRSTY WIGGLESWORTH)

Printsess Diana ja prints Charlesi pojad William ja Harry käisid ema 20. surma-aastapäeva puhul Kensingtoni lossi aias teda mälestamas.

William koos abikaasa Kate'iga ning Harry vaatasid kolmapäeval liigutatult lilli, küünlaid ja mälestusesemeid, mida leinavad britid olid oma südamete printsessi mälestuseks jätnud. 

Viimati olid printsid käinud Kensingtoni lossi juures leinava üldsuse suveniire silmitsemas 20 aastat tagasi ema surma järel. 

Harry ütles Diana lemmikheategevusorganisatsioonide esindajatele, et tol päeval kaotasid nad kõik kellegi.

BBC Newsi teatel tähistavad printsid Diana surma-aastapäeva omaette, kuid Ühendkuningriigis toimuvad täna mitmed avalikud mälestusteenistused - näiteks Ida-Londonis Mildmay misjonihaiglas, mida Diana külastas, kui see oli veel HIV-patsientide hospiits. Oma mälestusi jagavad mitmed endised personaliliikmed, aga ka haigla patroon näitlejanna Linda Robson ning koos printsessiga esinenud tantsija Wayne Sleep. 

Jaga artiklit

11 kommentaari

M
Ma  /   21:02, 31. aug 2017
ei ole kunagi sama meelt laia üldsusega.Olgu tegu inimeste,muusika või ükskõik,millega-ikka on mu maitse nn.keskmisest maitsest erinev!
S
Seos  /   16:53, 31. aug 2017
Milline seos on eestlastel nende inglise kuningakoja tegelastega?Miks neid meie meedias pidevalt eksponeeritakse?Kas selleks, et õigustada meilgi rahva poolt ülalpeetavaaid presidente?

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis