Uue Maailma tänavafestival. (Arno Saar)

Sel nädalavahetusel toimub taas Uue Maailma tänavafestival, millega seoses on asumis mõned tänavad ja ristmikud liiklusele suletud.

Reedel, 1. septembril kella 18-22 on lava paigaldamiseks suletud Väike-Ameerika ja Luha tänava ristmik ning festivali läbiviimiseks on 2. septembril kella 6.00-st kuni 3. septembril kella 20.00-ni suletud ka Väike-Ameerika tänav Tehnika tänava ja Toom-Kuninga tänava vahel, Luha tänav Koidu tänava ja Virmalise tänava vahel, Koidu tänav Komeedi tänava ja Kristiine tänava vahel ning Toom-Kuninga tänav.

Ühtlasi vabastas nimetatud tänavate festivaliks sulgemiseks loa andnud linnavalitsus Tänavafestival MTÜ teede ja tänavate sulgemise maksu tasumisest.

Tänavafestival MTÜ korraldab linnarahva seas populaarseks kujunenud Uue Maailma tänavafestivali juba üheksandat korda. Uue Maailma tänavafestival on piirkonna elanikke ühendava seltsi  kõige olulisem ja silmapaistvam üritus, mille peateemaks seekord on hoolivus ja teiste märkamine. Üritus toimub koostöös Tallinna Keskkonnaametiga keskkonnasõbraliku liikumise kuu raames.

Ürituse eelarve on piiratud, tänavafestivali peamine rahastaja on Tallinna linn.

Tänavafestival MTÜ peab tagama suletava ala tähistamise liiklusmärkide ja liikluskorraldusvahenditega, elanike ja asutuste juurdepääsu liikluseks suletud piirkonda ning linnaelanike õigeaegse teavitamise liikluskorralduse muudatustest.

Jaga artiklit

2 kommentaari

A
Afanassi  /   08:11, 31. aug 2017
Peab jälle seda tümpsu ja lärmi kannatama!!!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis