Pilt on illustreeriv (Teet Malsroos)

Augusti viimane päev toob ajutiselt tagasi suvise ilma. Nädalajagu jahedat ilma asendub meeldiva soojusega. Pikaks ajaks seda rõõmu aga ei jätku!

Ilmateenistuse teatel kannab Kesk-Euroopast Stockholmi suunas liikuv väike madalrõhkkond Eestisse soojemat õhku. Nii kujuneb homne viimane augustikuu päev ühtlasi selle nädala kõige soojemaks.

Neljapäeva öösel on Lõuna-Eestis vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Põhja-Eestis on pilvisem ja kohati võib vihma sadada. Puhub lõunakaare tuul 4–9 m/s. Õhutemperatuur jääb Mandri-Eestis vahemikku 12–14 kraadi, saartel ulatub temperatuur aga 17 kraadini.

Ilmaprognoos neljapäeva ööseks (Ilmateenistus.ee)

Päev toob sooja – 24 kraadini ulatuvaid õhutemperatuure saab nautida Kesk- ja Lõuna-Eestis. Saartel ja Põhja-Eestis jäävad õhutemperatuurid vahemikku 19–22 kraadi. Kolmapäevased tugevad tuuleiilid jätkuvad ka neljapäeval. Puhub lõunatuul 5–12 m/s, saartel ja rannikul puhanguti kuni 15 m/s. 

Kui päeval on vahelduva pilvisusega ilm, siis õhtu poole pilvisus tiheneb ning kohati sajab hoovihma.

Ilmaprognoos 31.08 päevaks (Ilmateenistus.ee)

Jaga artiklit

3 kommentaari

?
???  /   14:10, 5. sept 2017
Mitu neljapäeva see uudis veel üleval ripub? Jõuluni välja? Olen korduvalt juhtinud tähelepanu, et ka näiteks sellised pealkirjad nagu "Homme on oodata tugevat tormi" jne ei saa olla loetavad kuu aega järjest. Inimesed muidugi klikivad, aga mitte kõik ei vaata seda väikeses kirjas kuupäeva
K
Kas mehed  /   22:08, 30. aug 2017
Peavad ka jakid ära võtma?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis