Maailm

Kohus saatis koeraga seksinud naise aastaks vangi (66)

Toimetas Aadu Hiietamm, 30. august 2017, 19:43
Rachael Harris ja Corey Harris.Foto: Facebook
Zoofiilias süüdi tunnistatud 20aastane ameeriklanna Rachael Harris (20, vasakul) läheb aastaks vanglasse, otsustas Pennsylvania osariigi kohus. Naise seksimise koeraga videokaameraga jäädvustanud abikaasa Corey Harris (24, paremal) sai sarnase karistuse juba eelmisel kuul, vahendab The New York Post. 

Rachael Harris ei tohi kohtu otsusel edaspidi loomadega kontakti võtta ja töötada ametis, mis eeldab loomadega suhtlemist. Samuti tuleb tal teha 100 tundi ühiskondlikult kasulikku tööd ja maksta 1400 dollarit trahvi. Rachael Harrisel ja tema abikaasal Corey Harrisel tuleb läbida psühhoteraapiakursus, et vabaneda soovist tegelda zoofiiliaga. Kohus otsustas veel, et hea käitumise korral võib Rachel Harris vanglast vabaneda 90 päeva ja Dean Harris 30 päeva pärast.

Abielupaar Harris sattus uurimise alla 2015. aasta novembris, kui Rachael Harrise mehe õde avastas videokaamerast šokeerivad kaadrid. Ta tundis koeraga seksinud naises ära oma venna abikaasa. Õde teatas nähtust loomakaitsjatele ja need saatsid kohale politseinikud. Corey Harrise videokaamerast leiti kokku neli salvestist, millel tema naine astus vahekorda koeraga. 

Nädal hiljem kuulasid politseinikud üle ka Corey Harrise õe, kes ütles, et kaadritagune hääl kuulub tema vennale. 

Kohtuotsuse teatavaks teinud kohtunik Paul Cherry nimetas Rachael Harrise tegu vastikuks ja lisas, et naine vajab pikaajalist ravi.

Samal teemal

22. jaanuar 2018, 18:30
ENNEKUULMATU: Indias vägistas mees lehma surnuks
14. november 2017, 19:00
Berliinis astus mees lastepargis poniga suguühtesse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee