Eesti uudised

VANGERDUS: Mart Luik liitub IRLi nimekirjaga (15)

Toimetas Marge Sillaots, 30. august 2017 15:39
Foto: Teet Malsroos
Savisaare valimisnimekirjaga liitumise tõttu valimisliidu Tegus Tallinn tegevjuhi kohalt tagasi astunud Mart Luik liitub IRLi nimekirjaga.

„Olen otsustanud oma poliitilise tahte ellu viia IRLi nimekirjas kandideerides. Möödunud nädalal toimus Tallinna valimistel oluline pööre, Jüri Mõisa ja Urmas Sõõrumaa liitumine Savisaare nimekirjaga lõi olukorra, et linnajuhtimine võib jääda sama korruptiivseks kui see seni on olnud. Tallinlased peaksid sellele vastu astuma. Tallinn vajab uut läbipaistvat linnavalitsemist. Ma näen, et IRL töötab kõige pühendunumalt selle eesmärgi nimel,“ ütles Mart Luik.

IRLi Tallinna linnapea kandidaat Raivo Aegi  sõnul on Mart Luige puhul tegemist läbinisti isamaalisi väärtusi  kandva inimesega. „Mart Luik deklareeris selgesti, et ta distantseerib ennast korruptsioonitegude eest kohtu alla antud  Savisaarega diili teinud nimekirjast, see näitab, et talle on oluline läbipaistvus ja ausus. Samuti on Mardi puhul tegemist kaitseliitlasega, kellele on tähtis Eesti iseseisvus ja kaitstus. Lisaks on ta läbinud reservohvitseride kursused. See kõik annab tunnistust, et IRL on saanud oma ridadesse väärilise täienduse“.

Samal teemal

09.11.2017
Luik kingib kolmandiku volikogu hüvitisest heategevuseks
18.10.2017
Mart Luik astub IRL-i
25.08.2017
Tegus Tallinn moodustab Savisaarega valimisliidu, Mart Luik pani kampaaniajuhi ameti maha
11.08.2017
BLOGI | Tallinna linnapeakandidaadid on arvamuslahingus – kes jääb peale?