Eesti uudised

Ministeeriumi kantsler sõitis kibedal kolimisajal nädalaks Taiwanile plaksutama (16)

Eesti Päevaleht, 30. august 2017, 08:20
Taipeis toimunud 29. universiaadi paraadFoto: AFP / Scanpix
Eelmisel ja üle-eelmisel nädalal võistles sadakond Eesti noorsportlast Taiwani saarel paikneva Hiina Vabariigi pealinnas Taipeis peetud universiaadil, kuhu oli kaasa elama sõitnud ka haridusministeeriumi kantsler Tea Varrak.

Jääb teadmata, kui palju suurendas noorte sportlaste võitlusindu kõrge ametniku kohalolek, kuid vähemalt osas ministeeriumi töötajates tekitas see hoopis pahameelt, sest ministeeriumil oli pooleli kahes linnas kolimine, mis oli kaasa toonud töökorralduslikke probleeme.

Peale tribüünil plaksutamise oli kantsleri ülesanne teiste delegatsioonidega suhelda ja edendada rahvusvahelisi suhteid. Sõidukulud tasus haridusministeerium – kokku ligi 3600 eurot, millele lisandus päevaraha.

„Kantsler viibis Taipei universiaadil Eesti akadeemilise spordiliidu kutsel, et riigi poolt tunnustada ja väärtustada meie üliõpilassportlaste esinemisi universiaadil,” selgitas haridusministeeriumi pressiosakond.

Lisaks Varrakule olid delegatsiooni koosseisus esindajad ülikoolide rektorite seast, kutseharidusvaldkonnast ja EOK-st. Eesti sai universiaadil ühe medali: judoka Juhan Mettis võitis hõbemedali.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes

Samal teemal

23. august 2017, 16:53
RKAS | Rahandusministeeriumi hoone pannoo hävitati
17. august 2017, 19:59
Superministeeriumi värsked üürnikud kurdavad kehvade tingimuste üle
3. august 2017, 15:37
GALERII | Ministeeriumi kolimistalgute käigus ilmus kabinettidest välja palju huvitavat kraami
26. juuli 2017, 15:15
GALERII | EI KULDA, EI KARDA: superministeerium üllatab askeetliku sisekujundusega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee